Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztok a Fideszre?

Miért szavaztok a Fideszre?

Figyelt kérdés
Mi az amiben szimpatikus nekt+k?

2021. jún. 17. 13:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
41%

Az eredeti(!) Jobbik szavazója voltam, de így, hogy a párt önmagából kifordult és a Gyurcsány Rendőrterror Ferenccel mosolyogva pózol a pártelit, szóba sem jöhetnek.


Soha nem szerettem a "kisebb rosszra" szavazást, most mégis ezt fogom tenni, mert ez a nevetséges hatpárti "Összefogás" teljesen elinflálja az értékrendeket.


A Fidesz alatt nekem lett normális emberi munkám, lakásom, autóm, családot alapíthattam. Ezt persze javarészt magamnak köszönhetem, de biztos vagyok benne, hogy egy szoci vezetéssel örülnék ha nem napról napra élnék.

2021. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
32%

Elégedett vagyok az elmúlt 11 évvel. Sokkal többre jutottam, minden téren, mint az azt megelőző 8 évben... És nem vagyok ner- lovag, stb. És ugyanazt csinálom most is... ilyen egyszerű.

A másik oldalon amíg Gyurcsány meghatározó politikus, soha nem szavazok rájuk.

2021. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
13%
Mer ki legyen a Gyúcsány? Rafinált. Nem csípom. Búzikat se nem csípom mer felál a farkam rájuk. A migránsot se nem csípom mer el veszik a múnkát! Azt a kis kőzmúnkát ami van it a falúba! A jóu isten kűlte nekűnk Óbán Viktórt! Kaptam tizezer fórint husvéti ajándok. Mideki kapot a nyúgdijas a fógyatékos is kapot. A jóu isten segícse őtet meg a csalágya! Nem választok én senkire csak őrája!
2021. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
15%
Orbán Viktorra szavazok!
2021. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
61%
A tizenhatos hozzászólást Szájer József írta?
2021. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
22%
Orbán sokat hibázik de legalább tesz valamit, elesik és feláll, ellenzék meg üldögél és filozofál mint egy autista. Szerintem azt csinálnák mint Karácsony, hát izémizé... inkább b.szd el csak csinálj már valamit, egy mamikedvence! 45 évesen nincs diplomája... Orbán lehet engem b.szogat de legalább vannak tökei.
2021. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
29%

"

16: "Az ismerőseim 99%-a ugyanígy van vele."



Madarat tolláról, embert az ismerőseiről! :)"


Ugyanez elmondható a bolgár debella támogatóiról is (és azokról is akik azokért vannak oda, akik az ő kutyáki)

2021. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!