Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szélsőjobb állandóan azért...

A szélsőjobb állandóan azért hisztizik, mert a Facebook cenzúrázza őket, de az ő cenzúrájuk az teljesen oké?

Figyelt kérdés
Gyakran sajnáltatják magukat, hogy a szegény szerencsétlen nemzeti érzelmű, konzervatívokat üldözik. Párszor kommenteltem a vadhajtások Facebook oldala és a saját oldaluk alá, ráadásul nem anyáztam, nem személyeskedtem csak nem tetszett nekik a kommentem ezért tiltották a kommentelési lehetőségeimet. 😀 Ők nyugodtan cenzúrázhatnak? Ha a ballib felületek ugyanezt csinálják, akkor miért visítanak a cenzúra miatt mikor ők is ugyanezt teszik? 😂

2021. jún. 17. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Engem már az összes ilyen weblapról kibannoltak, másodpercek alatt.

Én is csak leírtam hogy szerintem az nem úgy van.


Ugye nekik az lenne a normális hogy lehet köpködni őrjöngeni gyilkolni írtani a facebookon is. Nem is értik hogy mi a probléma.

2021. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Valóban mindkét oldal a kitiltáshoz folyamodik, ha valaki leírja az igazságot. Egyik magyarellenes banda sem szerti, ha a pofájába dörgölik a puszta valóságot.
2021. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A nem-magyarellenes nemzethi banda meg minden ellenes.
2021. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Azért ne mossuk már össze a nemzeti érzelmű, konzervatívokat a Vadhajtásokkal. Nemzeti érzelműnek nem mondanám őket csak fidesz csicskának, konzervatívtól pedig NAGYON messze állnak.


Az pedig valós probléma, hogy a jobboldali véleményeket háttérbe szorítják, elnyomják.

2021. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nincs különbség utolsó
2021. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne különbség? Miben tűnik a Vadhajtások nemzeti érzelmű konzervatívnak?
2021. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Dehát az
2021. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a nemzeti abban, hogy mindig azt helyeslik amit a Fidesz mondd vagy csinál?

Mi a konzervatív abban, hogy dildókkal mászkál Bede Zsolt, provokál, elütteti magát Hadházyval stb?

2021. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#4 De ők nemzeti konzervatívnak vallják magukat, és ők sírnak leghangosabban a cenzúra miatt, amit ők ugyanúgy alkalmaznak. Én nem úgy látom, hogy elnyomnák a jobboldali hangokat.
2021. jún. 17. 19:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem már számtalanszor bannoltak azért, mert kimondtam a véleményem a liberalizmusról, szóval inkább maradok a Minecraftnál. Hasznosabb platform, mint pl. a Facebook.
2021. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!