Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha már eladjuk az országot...

Ha már eladjuk az országot Kínának és Putyinnak is szépen kedveskedünk belőle, akkor mikorra várható a kínai vagy az orosz nyelv kötelező oktatása az iskolákban?

Figyelt kérdés
Jó lenne nem csalódást okoznia a csúti palotapincsinek.
2021. jún. 18. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

1. Nem adjuk el az országot.

2. Még az egyetemvárosi ingatlanokat sem, képeld el.

3. Nem lesz kötelező.

4. Csalódni csak ti fogtok.

2021. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, csak a gazdasági teljesítmény maradjon meg! EU szinten továbbra is büszkén szeretnék a nettó medián átlagkereseti ranglista leghátulján táncolni büszke országunkkal, amibe szerencsésen beleszülettünk!
2021. jún. 18. 10:26
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Bezzeg ha #haladónyugaték üzletelnek oroszokkal meg kínaiakkal, az nem baj, igaz? :)
2021. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Fsms ***** válasza:
40%

1#


1. eladtátok a hiteleken keresztül Paks2, belgrádi vasútvonal, fudan, etc.

2. Olvasd meg

[link]

Sajnos nem olvasol csak a lakáj médiát. Ott erről valóban nincs szó.

3. Az orosz az volt, ahogy halad most még nem, de hamarosan lehet.

4. Igen, csalódtam, hogy egy ilyen hazaáruló banda, akik rosszabbak mint a kommunisták egyszerűen kiárusítják az országot. Lassan bérlők leszünk saját otthonukban.

2021. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

4

A 24.hu is egy politikai-propaganda szócső, csak ellenzéki. Ugyan úgy hazudik.

2021. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Miért hiszitek azt hogy az NyUgAT-ról csüngenni olyan jó dolog, amikor milliószor átvágtak már minket a történelem folyamán? Az egyik magyar erény a "hűség". Jó lenne ezt a feltételt nem csak a saját irányunkba kiszabni...
2021. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én német-orosz tanár vagyok. Nem lesz az orosz kötelező. De már a gimnáziumban is fixen felvesszük a következő tanévben "rendes órának", délutáni szakkörhelyett, mert egyre több diákot érdekel.
2021. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7es, ezt aláírom! Én most kezdek oroszt tanulni az egyik haverommal (1 éves egyetemista vagyok), a húgom viszont már gimiben is azzal akar kezdeni. Nagyon sokan kezdenek most neki.
2021. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Valaki magyarázza el, hogy egy 24.hu mitől nem propagandaszócső? Ha már itt megy a szakértés a hírportálokról.
2021. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
9es, mindenki egyetértett h az, nem értem mit problémázol.
2021. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!