Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre, a választások idején...

Jövőre, a választások idején érdemesebb inkább vidéken tölteni pár napot, mint a nagyobb városokban?

Figyelt kérdés
Megvan a saját politikai véleményem, szavazni is el fogok menni, viszont attól tartok, hogy bármi legyen a választás végeredménye, a választás után el fognak szabadulni az indulatok, mert egyik vagy másik oldal tábora ki fog magából kellni teljesen.

2021. jún. 18. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem csak vidéken, én már stabilan, bejelentett lakcímmel külföldön leszek. Pontosan ebből az okból kifolyólag amit írsz. Polgárháború kitörésének veszélye lesz, és ki tudja egyáltalán ki tudsz-e még jutni az országból valaha.

Főleg ha Kína is beleavatkozik.

2021. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

1: "Főleg ha Kína is beleavatkozik."


Ezt fejtsd már ki. Szeretnék egy jót röhögni! 🙂

2021. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Ez függ attól, hogy milyenek lesznek a közvéleménykutatást adatok előtte. Ha mindkettő felet kihozzák győztesnek (mint manapság), az nem jó.
2021. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem választási csalásra gondoltam az első hozzászóló, nem fizikai / katonai beavatkozásra. Nem csodálkoznék, kb. most adósították el az országot legalább fél évszázadra a kínai kommunistáknak.
2021. jún. 18. 20:14
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Hidd el, nem alaptalan a félelem, hogy Kína beavatkozik ha kell. Egy valag pénzzel tartozunk nekik, egy rakás kínai cégek által folyamatban lévő és tervezett kínai projekt van itt.

A 2022-es választást meg sok ellenzéki politikus is "kínai gyarmatosítás" meg "Fudan ellenes" szavazásnak is titulálta.

Ha a Fidesz elcsalja magának a választásokat és az ellenzékiek erőszakkal lépnek fel, a kínaiak simán ideküldhetnek pár osztagot. Akkor meg már nemzetközi üggyé is válhat.

Én azt mondom, külföldről, főleg egy nem-NATO tagállamból, mint Ausztria vagy Svájc, sokkal kellemesebb lesz nézni az eseményeket, mint itthonról...

2021. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
5: akkor költözz. Hajrá. Van baj a toronyban. Ha meg egy EU országában el lehet csalni választást, ráadásul Kína teheti meg, akkor ennél ocskább államszervezet nem létezik.
2021. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

"5: akkor költözz"

Ne félts engem bajtárs, költözök én ám, nem kell a buzdításod.

És igen, ennél ócskább államszervezet nincs.

2021. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
7: Helyes. Hajrá! Aztán vissza se nézz, meg ne írogass magyarul se sehová. 👍🏻
2021. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 árokpart ***** válasza:
92%
Magyarázzátok már el nekem, hogy egy NATO tag országot hogyan támadna meg Kína. Miattunk világháborút robbantanának ki vagy mi? Drága Jó Istenem mekkora ban van ott az emeleten!
2021. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem támad meg minket Kína te ökör, hanem "megvéd" minket Kína, azaz beleavatkozik egy belső konfliktusba ha kell.

Sőt, még az is lehet, hogy teljesen legálisan teszi, hiszen ezernyi titkos szerződés van írva Magyarország és Kína között, ilyesmi is szerepelhet benne.

2021. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!