Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQP -ben a P betű a...

Az LMBTQP -ben a P betű a pedofilt jelenti amit egyre többet látni itt a politikai társalgásokban a pedofil törvény miatt?

Figyelt kérdés
A pedofilság ez a közösség része lenne?
2021. jún. 19. 19:16
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
36%

Heteró. Ennyi. Nem kell átnevezgeni, köszi.


Te magadat úgy hívod ahogy akarod, te lehetsz ciszheteró ha akarsz, én megmaradok sima embernek. Mi a fenéért kell skatulyázgatnod?


De okés, akkor én mostantól hívhatlak na-ciszheterónak?

2021. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
79%
[21:49] Akkor innentől kezdve transz-heteronak fogunk hívni ;)
2021. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
41%
De nem vagyok transz. Hogy mersz annak hívni?!
2021. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
87%

"Heteró. Ennyi. Nem kell átnevezgeni, köszi."


Én nem neveztem át semmit. A "cisznemű" kifejezés egy tudományos kifejezés, azokra használják, akik születési neme megegyezik a nemi identitásukkal. Aki férfinak született, és férfiként éli az életét, az cisznemű. Aki más nemként éli az életét, mint aminek született, az meg transznemű. A ciszheteró annyit jelent, hogy cisznemű is vagy, meg heteroszexuális is. De lehet ciszhomoszexuális, ciszbiszexuális, vagy ciszqueer is, ahogy transzheteró, transzhomoszexuális, vagy transzqueer is. Ezek igazából leíró szavak, semmiféle értékítéletet nem hordoznak magukban.


"én megmaradok sima embernek."


A transzneműek is "sima emberek". Annyi a különbség, hogy az ő nemük nem egyezik meg a születési nemükkel. Ennyi. A vörös hajúak is ugyanannyira "sima emberek" mint a barna hajúak. A zöldszeműek ugyanannyira "sima emberek" mint a kékszeműek.


"De okés, akkor én mostantól hívhatlak na-ciszheterónak?"


Nyugodtan, max senki sem fogja érteni, hogy ezzel mit szeretnél mondani, hiszen náci nem vagyok, ciszheteró meg igen.

2021. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
21%

Tehát akkor szerinted azok akik azt se tudják hogy fiúk-e vagy lányok akkora többségben vannak, hogy egy ilyen szóra szükség van csak azért hogy mindenki tudja hogy neked sose volt fütykösöd?


Zseniális ahogy terjed a hulyeség...

2021. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
75%
25ös értelmes lehetsz xd. Miért zavar hogy létezik ez a fogalom.
2021. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
27%
Nem zavar hogy létezik, csak rám ne aggassa senki.
2021. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
75%
Hát de tudják, hogy fiúk vagy lányok. A nemi identitás általában 10-13 éves korra kialakul. Van a transzneműeknek egy kis szelete, akik nem képesek azonosulni egyik nemmel sem, őket nem-bináris neműeknek hívjuk. A transz szónak a cisz az ellentéte, nem csak ebben a szövegkörnyezetben (v.ö. Transzjordánia-Ciszjordánia, cisz-transz izoméria, stb). Sokkal egyszerűbb azt mondani, hogy cisznemű, mint azt, hogy nem-transznemű.
2021. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
66%

De miért feltételezné bárki azt hogy transz vagyok? Ha az vagyok, majd mondom. Miért kell úgy kezelni mintha olyan nagyon gyakori lenne?


Akkor minden randin úgy mutatkozzak majd be hogy "Szia XY-vagyok cisz szívvel. Oh, ez annyit tesz, hogy nem volt műtve vagy átültetve a szívem."?

2021. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
35%

#19

"Megegyezik a nemed a születési nemeddel"

Ennek túl sok értelme nincs, mivel mindenkinek a születési neme a neme.

Aki fejben más neműnek érzi magát az mentálisan sérült, pszichológusra szorul, nem nem átalakító műtétre, ami a jelen technológiai szinvonalunk miatt úgysem nem lesz teljesen eredményes.


Az LMBTQ közösség tagjait azért éri elnyomás, mert a heterókból (akik döntő többségben vannak) undort vált ki a homoszexualitás. Ez felfogható homofóbiának. Én is homofób vagyok, ez nem azt jelenti, hogy megvetem a homoszexuális embereket, hanem a homoszexualitás gondolata vált ki belőlem undort. Erről nem tehetek, egyszerűen undorodom a dologtól, mint a kutyaszartól, ezzel a legtöbbenígy vannak, így a homoszexualitás mindig vicc és gúny tárgya lesz, ahogyan a dagadt emberek, szőke nők, alkoholisták, különböző népcsoportok.


Csak az olyan homoszexuálisokat vetem meg, akik szüntelen a homoszexualitásukat demózzák (pl.: öltözködésükkel, affektálós beszédükkel, testbeszédükkel), a normális homokosokkal nincs bajom, akik ránézésre normálisak, nem dobták el a férfi mivoltukat.


"Ettől függetlenül természetesen ostobaság számonkérni egy általános, széleskörű mozgalomtól (NEM szervezettől) azt, hogy egy szelete mit csinál vagy csinált."

Én nem látok ettől a mozgalomtól olyan szeletet, amivel kiegyeznék. Mindenhol van tangában felvonulás, ordenáréskodás meleg-házasság követelés, női ruhában parádézó férfiak. Desmond talán nem egy általanos jelenség, de nem láttam egy LMBTQ tagtól sem, hogy elítélné ezt. Vannak normális melegek, akik igen, de azok ugyanúgy elhatárolódnak az LMBTQ közösségtől tangás felvonulástól mindenestől.


"Gondolom te egyből vágnád a hisztit a kommentszekcióban, ha mondjuk Izrael nyilvános bocsánatkérést követelné a magyaroktól a magyarországi zsidók deportálásáért..."

Dehogy vágnám a hisztit, egyszerűen röhögnék az egészen. Miért kellene a jelenkori Magyarországnak bocsánatot kérnie azokért a tettekért, amit 3 generációval ezelőtti emberek követtek el, akik véletlen pont magyarok voltak? Ugyanaz, mint a BLM térdelős majomkodás. Miért kellene bármelyik fehérnek bocsánatkérésül térdepelnie, mikor egyikük sem volt rabszolgatartó? Azoknak az európai fehéreknek miért kell, ahol soha nem volt rabszolgatartás végképp nem értem. De most elvárják, hogy bizonyos bőrszínű (fehér) emberek így bizonygassák, hogy nem rasszisták, hogy térdepeljenek.

Semmi oka sem a magyaroknak bocsánatot kérni a múltbéli eseményekért, amihez semmi közük. Az már más kérdés, hogy erről a magyaroknak mi a véleményük (természetesen elítélik).

Az LMBTQ mozgalom tagjainak vajon mi a véleménye Desmondról, az hogy amazing?

2021. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!