Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A meleg törvény valóban csak...

A meleg törvény valóban csak egy mérföldköve egy hosszú hadjáratnak a gyerektelen egyedülállók ellen, amit majd 2022 után vetnek be?

Figyelt kérdés
Én aggódok...

2021. jún. 19. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Gyerektelen egyedülálló vagyok, és nem akarok ezen változtatni. Mit fognak csinálni, elgázosítanak?
2021. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Ezektől bármi lehetséges, mindenkibe belekötnek, igaz, vannak, akik ezt észre sem veszik magukon.
2021. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem meleg, hanem oedofil ellenes törvény. Ha nem vagy pedo, nincs gond.
2021. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Hallottam már fideszesektől olyat, hogy az egyedülállók szerintük mind:

1 homoszexuálisok

2 önzőek és családellenesek

3 semmilyen társadalmi hasznuk nincs


Csak éppen ők fizetnek több adót, amiből finanszírozzák azokat, akik kedvezményeket és hitelelengedést kapnak, de ez már igazán részletkérdés.


Tehát az alaphangulat már megvan hozzá és mint tudjuk, a fidesz mindig arra építi a kampányait, amire a szavazói vevők. Ezért biztosra veszem, hogy sorra fognak kerülni.

Előre sajnálom az egyedülállókat és még azokat is, akik kapcsolatban élnek, de nincs gyerekük. Egyre nagyobb szo*óágra kerülnek, ha később akarnak majd gyereket (ha van kivel vállalniuk, ugye, biológia), a növekvő árak, költségek miatt nagyon meggondolják majd, hogy belevágjanak-e a gyerekvállalásba. Már most benne van Magyarország ebben az ördögi körben.

2021. jún. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Miféle hadjárat? Eddig sem volt semmiféle hadjárat 11 év alatt, csak egyes zakkant elmék képzelődnek ilyesmikről.
2021. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Hányok már attól én is, hogy lassan bárki aki ellik 4-5 pulyát ingyen eltartatja magát az állammal, semmilyen adót nem vonnak le a béréből. Közben meg aki nem akar/tud gyereket azt ott büntetik ahol tudják.
2021. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6os, nekem is elegem van hogy majd azoknak is nekem kell fizetni a nyugdíját akik csesztek gyerekt szülni, amikor az egész mehetne a szüleimnek! Na, ehhez mit szólsz?
2021. júl. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Csak hogy 7-es a nyugdíj alanyi jogon jár annak, aki dolgozik. Attól mert valakinek nem lehet gyereke, elég gecus dolog azzal fenyegetni, hogy nem ellett pulyát, ezért nem kap nyugdíjat.
2021. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as, akkor alanyi jogon jár a leendő nyugdíjfizetők segítése is.
2021. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!