Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tekintettel arra, hogy alapvet...

Tekintettel arra, hogy alapvető orvosi vizsgálatok/ellenőrzések szünetelnek több, mint másfél éve, hol lehet 1.5 évi TB-t visszautaltatni a számlámra, amit a semmire vontak le?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 12:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Én emiatt aggódnék a legkevésbé.olyan szinten vannak feltorlódva a várólisták hogy az alulfinanszítozott, munkaerőhiánnyal küzdő egészségügy soha nem fogja utolérni magát.
2021. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes, hogy nekem semmiféle alapvető vizsgálatom nem maradt el és a családtagjaimnak sem, legyen az szemészet, bőrgyógyász, ultrahang vagy bármi.
2021. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Sehol, ugyanis a kérdés hazugságot tartalmaz.
2021. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

2-es!

Ilyen válaszokért neked fizetnek, vagy alapból megtekerted a hülyeség generátort és ezt dobta ki neked, hogy írd le?

2021. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

2/4

Hazugság, vagy folyamatosan beteg nyugdíjas vagy.


Gyakorlatilag teljesen mind1 hogy mit akarsz, 3-4 hónap múlva lesz időpont.


Házorvos pl senkit se enged be, csak azokat az öregeket akik amúgy is ott ülnek minden nap reggeltől estig.

2021. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%

3, anyu márciusban akart menni bőrgyógyászhoz, nem volt rendelés. Két maszek is őszre tudott volna időpontot adni, mert mindenki oda megy most.

Jobb híján csináltattunk egy labort, de addig is eltelt egy hónap, tumormarker, We az egekben, melanoma. Így fogadta a sebész, de hiába amputálták már az ujját is a szövettani eredmény után, sajnos van tüdő és agyi áttét.

2021. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Zalaegerszegen szívultrahangra decemberre van időpont.
2021. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ezeket feleslegesen mondjátok a fogyatékos fideszes birkáknak, akik csak azt mantrázzák, amit a pártjuk hazudik a képükbe, sajnos.
2021. jún. 20. 13:01
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
6) ilyen esetekben minden nap számít.egy hónap egyenesen katasztrófa.kitartást kívánok és amennyire lehet,jó egészséget édesanyádnak.
2021. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

#8 Szánalmas ez a vergődés amit csinálsz. Hiába hisztizel a valóság akkor is az hogy én nem találkoztam ilyennel. Egész napos szívmonitorra is csak pár hetet kellett várnom, pontosan úgy ahogy kellett volna korábban is. Nem vagyok idős és nem vagyok beteg sem. Ahogyan viszont idős hozzátartozóim meg simán mentek háziorvoshoz többször is az elmúlt hetekben, egyszerűen odamentek és ennyi. Ortopédiára is be tudtak jutni pár nap alatt, holott ez korábban nekem is hónapokba tellett.

Nem az a szánalmas hogy megpróbálod letagadni azt ami nálam valóság - ez már nálatok mindennapos gyakorlat, hanem az, hogy még csak oda sem figyeltél arra amit leírtam, mert egy szó sem volt benne arról, hogy kétségbe vonnám, hogy másnak ne lenne gondja egyes orvosi vizsgálatokkal.

2021. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!