Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelyt vagy...

Karácsony Gergelyt vagy Márki-Zay Pétert választanád közös jelöltnek és miért?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 16:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%

"8-as és 9-es válaszolókkal nagyon egyetértek!

Az emberek azért tovább látnak annál, semhogy Orbánt váltsuk le. Oké, leváltották, és? Ha az ellenzéki összefogásból vagy személy szerint Karácsony Gergelyből nem nézik ki, hogy mindezt jobban csinálja, akkor nem fognak rájuk szavazni."

9-es vagyok, ez legutóbb valamikor bő tíz éve volt jellemző, amikor elegendő volt egy rádiókészülék ahhoz, hogy az ember politikailag relatíve tájékozott legyen, és valóban meg lehetett próbálni jobbra cserélni azt a kormányt, amelyikről úgy gondolták, hogy tele lett a bakancs. azóta viszont tömegek kerültek a "királyi média" propagandájának kizárólagos és következetes hatása alá, így aki ma kihívója akar lenni a kormánynak, annak sorossal/migránsokkal/összes többi kékplakátos ellenséggel, meg a jól időzített és becsomagolt (alamizsna-)rezsicsökkentésekkel szemben kell nyújtania valamit.

2021. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ma már 60-70 éves korig bezárólag elsősorban internetről tájékozódnak az emberek.

Mennyivel egyszerűbb akkor híreket nézni, mikor én ráérek, nem igazodni a műsorhoz. Mennyivel egyszerűbb végigpörgetni, mik a hírek, mint kivárni, hogy az öt érdektelen hír után talán lesz egy érdekes is.

És ha internet van, akkor máris össze lehet hasonlítani 6-8-féle oldalt és gyorsan megsaccolni, mi lehet az igazság, ha egyik így magyarázza, másik meg úgy.

2021. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
#12 a 45-50-es korosztálytól felfelé rengeteg a digitális analfabéta. lehet, hogy éppenséggel van otthon internet, de gyakran a gyerekkel/valaki mással csináltatják, ha a netről van szükségük valamire, amúgy meg csak leülnek a TV elé, mert azt szokták meg. a magyar társadalom korfáját pedig gondolom, nem kell magyarázni. rengetegen vannak 50 felett.
2021. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%

Milyen érdekes, hogy a Fidesz nem kampányol Márki-Zay ellen. Na vajon miért? Nem azért kampányol a DK és a szélsőbaloldal ellen, mert istenkomplexusa van, hanem mert Gyurcsány+KariGeri+Fegyőr kormányzása alatt ránk rohadna az ország. Szerintem Márki-Zayban van annyi intelligencia, hogy racionális döntések alapján kormányozzon, és nem annyira populista, mint azok az alacsonyan funkcionáló pszichopaták. Sajnálom, de jobb szót nem ismerek. Karácsony bűnözőkkel paktál, Gyurcsány szóra sem érdemes, a felesége is legalább olyan patológiás hazudozó, mint ő (ha nem rosszabb), Fekete Győr András pedig valljuk be, nem a legélesebb kés a fiókban, ezen kívül magasfokú hatalomvágy és önkontroll-hiányban szenved, ilyen embert nem ültetnék a miniszterelnöki posztra.

Még véletlenül sem mondom, hogy a Fidesz jobb, de szerintem még mindig a kisebb rossz, mint ez a trió. A Jobbikot és Toroczkaiékat szándékosan hagytam ki, mert az övön aluli.

2021. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egyértelműen Márki-Zay Pétert. Karácsonnyal nekem nincs egyébként különösebb bajom (mint ember), de egyszerűen én személy szerint alkalmatlannak találom Őt. De ahogy Karácsony is mondta, szerintem Ő amúgy a háta közepére nem kívánja ezt az egészet, de hát "valaki" még is elindította...
2021. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

Márky-Zay az egyetlen értelmes jelölt az ellenzéktől.

Mondjuk ki,meet ez így van.


De pont hogy ő nem lesz megválasztva,mert túl értelmes...😓

2021. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%

"Milyen érdekes, hogy a Fidesz nem kampányol Márki-Zay ellen. Na vajon miért?."

Ne aggódj, Márki-Zay karakterét is megpróbálják majd szétrombolni, csak várni kell, mert még Karigeri van soron, az átlagosan birka választó pedig nem tud ennyi felé figyelni.

2021. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
39%
17: szerintem egészséges, ha kritizálnak egy pártot. Az már a másik kérdés, hogy meg tudja-e védeni magát, tud-e érvelni. Márki-Zay nem fél a kérdésektől.
2021. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%

"Nem azért kampányol a DK és a szélsőbaloldal ellen, mert istenkomplexusa van, hanem mert Gyurcsány+KariGeri+Fegyőr kormányzása alatt ránk rohadna az ország"

Na ja, Gyurcsánytól, Karigeritől, Fekete-Győrtől ránk rohadna az ország, Márki-Zaytól meg nem, úgyhogy Orbán egy meghajlás kíséretében szépen átadja majd a stafétabotot.

Ennyire nem lehettek naivak.

2021. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
44%
19: mi a problémád MZ-vel?
2021. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!