Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál olyan programokat...

Támogatnál olyan programokat amik az embereket terelgetni próbálnák a Veganizmus felé?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
77 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%
Még előadást is tartanék a vegán életről, előnyeiről, ha utána lenne jó bográcsos marhapörkölt.
2021. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
#1 Miért nem jó a szejtánpörkölt?
2021. jún. 21. 22:13
 3/43 anonim ***** válasza:
86%

Mint pl. a hús árának, áfájának emelése?

Az már most is van...

2021. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Attól, hogy van, akiknek egészséges, még nem mindenkinek az.
2021. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
87%

Van aki nem alkalmas a vegán életmódra. Egyik ismerősöm emiatt került kórházba is. Nem bírta a szervezete a növényi étrendet.

Magamról nem tudom mi lenne, de hamar éhenhalnék. Nem tudom megenni a salátákat (a gyümölcs salátán kívűl semmilyen más saláta nem megy le a torkomon). Nem is nagyon eszem zöldséget, pedig kellene és szeretnèk minnél többet, de valahogy nem csúszik le.

Nem mindenkinek való ez az életmód.

2021. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
83%
Semmi szín alatt nem támogatok semmi ilyesmit.
2021. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%
Terelgetni különböző négylábú állatokat szoktak, szerintem mindenki döntse el maga, hogy hogyan étkezik, milyen életmódot folytat a konyhában. Ha már ennyire ömlik a csapból a tolerancia meg az elfogadás. Engem nem zavarnak a vegánok, de cserébe őket se zavarják a mindenevők.
2021. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
9%

5! Gondolom, akkor kenyeret, tésztát, babot, lencsét sem eszel...elvégre az is mind csak zőccség!


Amúgy egyszerű lenne a megoldás a hús árát felnyomni vagy még egyszerűbb szarrá adóztatni a takarmánytermelőket, máris kevesebb állatot lehetne gazdaságosan tartani.

2021. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
S nem értik a vegánok hogy sokan miért nem szeretik őket... amikor jönnek az agresszív rádumálásukkal, meg a hasonló hülye ötleteikkel az elég idegesítő tud lenni. Nem szólók bele én sem más mit egyen, milyen zenét hallgasson, hogy öltözködjön stb. más se szóljon bele az enyémbe mert semmi köze hozzá!
2021. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
8%

"Nem szólók bele én sem más mit egyen, milyen zenét hallgasson, hogy öltözködjön stb. más se szóljon bele az enyémbe mert semmi köze hozzá!"


Vicces, hogy ugyanezt már elfogadod, ha az állam csinálja.

2021. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!