Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért nem...

A balliberálisok miért nem tartják fontosnak Trianont, a magyarságot és miért gúnyolódnak folyton azokkal, akiknek fáj Trianon?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kérdező bedobott egy erősen csúsztató kérdést, majd eltűnt, amiből látszik, hogy a provokáció volt a célja, nem a dialógus.
2021. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"Hej, ha az én galambocskám, ezt megérhette volna..."
2021. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez egy szimpla politikai adok-kapok a két oldalon. Én nem helyeslem, de sokszor egy ilyen végső fegyverként működik egy vita közben. De egyébként ha a véleményemre vagy kíváncsi: nekem nem fáj, mert már több mint 100 éve történt, és ha érintett is volna valakimet, akkor sem érezném szétszakítva a családot, mivel alakult egy unió vámhatárok nélkül. Egyébként az osztrák hatâron élek, és itt semmilyen negatív hozománya nem szembetűnő. Majdnem tökéletes az integráció a két ország határa közt, és ezt köszönhetjük annak, hogy egy politikai unió részei vagyunk. Èn azt gondolom, hogy a világ egy nagy terület, ahol a határok másodlagosak csupán, és hogy egyik nép sem birtokolhat egy ekkora földterületet. Részemről ezért nem probléma manapság, ha egy ilyen megtörtént a múltban. Természetesen ha napjainkban történne, annak nagyobb jelentőssége lenne, de akkora nem, mint a múlt században. És ha megtörténne, akkor is alkalmazkodnom kellene, hisz magamnak teszek rosszat azzal, ha folyamatosan bánt a múlt. Èn ezt gondolom.
2021. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!