Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavar konkrétan ha az...

Miért zavar konkrétan ha az idei félévre is kiterjesztik a politikusok a nyelvvizsga nélküli diploma szerzést?

Figyelt kérdés
pl.: teljesítménynélküliség, sok időd ment rá, sok pénzed fektetted bele stb stb

2021. jún. 23. 09:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Mert kivételeznek bizonyos személyekkel, amiben semmi logika nincs.töröljék el teljesen vagy alkalmazzák a törvényt ahogy korábban is.
2021. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Így igaz!
2021. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Én az egyik nyelvvizsgámat a második, a másikat a harmadik hullám ideje alatt csináltam meg. Annyi különbség volt, hogy tanteremi helyett online tanfolyam volt, illetve online vizsga, igazából így nekem még kényelmesebb is volt.


Aki nem tudta megcsinálni a "nagy" pandémia alatt, az nem is akarta igazán.

2021. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel az igazat megvallva.

Felvételire amúgy is kellett a pont, meg amúgy nem árt ha van.

Illetve úgy is van egy csomó terület ahol nyelvtudás(nem papír)nélkül szóba sem állnak veled, nyilván akinek van az simán kisujjból letesz egy középfokút.

Hozzáteszem hogy 6 jegyű számjegy összeg ment el nekem a nyelvvizsgára akkoriban...

2021. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
Lőrincnek kell a diplomájához.
2021. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan engem személyesen nem érint, eléggé unfair húzás azokkal szemben akik megcsinálták a nyelvvizsgát.

Egyrészt most ezek az emberek ugyanolyan diplomát kapnak mint én, miközben nem ugyanaz a teljesítmény van mögötte. Másrészt, az ember belefektet időt, energiát és pénzt hogy megtanulja a nyelvet, erre most jófejségből elengedik az egészet. Hogy miért nem lehetett letenni a nyelvvizsgát a képzés 3-4-5-6 éve alatt, arról persze mindenki hallgat.

2021. jún. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Pontosan úgy vagyok vele, mint az előző: engem nem érdekel különösebben, de véleményem van róla. Szerintem nem a nyelvvizsga határozza meg a nyelvtudást, és nem is igazán érdekel, hogy nekem le kellett nyelvvizsgázni a diplomámért, másnak meg nem kell, ugyanis a nyelvtudásom jelenti az előnyt azokkal szemben, akik nem hajlandók letenni.


Ugyanakkor röhejesnek tartom, hogy a magyar emberek nyelvtudása évtizedek óta nyilvánvaló probléma, mégsem csinálnak vele semmit. Erre most a pandémiára hivatkozva elengedik egy időre. Abszurd...

2021. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

Senki nem tiltja, hogy nyelvvizsgát tegyél!

A tudást sem veszi el senki sem.

2021. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%

Igen az egy vicc, a magyar emberek idegennyelv tudása a 0-ához konvergál, pedig szerintem manapság már egy alapszintű szintű idegennyelv ismerete az majdhogynem alapműveltség.


Akinek meg nincsen meg a nyelvvizsgája 3-4-5 éve, az ne akarja nekem bemagyarázni, hogy csak a Covid miatt nem lett neki az elmúlt 1 évben...


Nem beszélve arról, hogy szerintem azért jócskán könnyebb egy nyelvvizsgát lerakni manapság, mint korábban, egyrészt a nyelvtant már nem kérik olyan hangsúlyosan számon, hanem sokkal gyakorlatiasabb módon, másrészről pedig fosásig van az internet oktatóanyagokkal.

2021. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
Leginkább azért mert te egy ilyen vagy. Konkrétan!!!
2021. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!