Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy eltörlik a védetségi igazolányt és, hogy már csak pár napig kell maszkot viselni? (hozzászólásban módosítva)

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 12:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, bátor vagy
2021. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Örülök neki, megérte kivárni! Nem engedtem semmilyen anyagot magamba fecskendezni, tisztavérű, oltatlan vagyok. Az immunrendszerembe sem piszkáltak bele a kisérleti vakcinával. Amúgy tudtam, hogy így lesz. Majd feloldják a többi korlátozást is. A kormány is tudja, hogy az egész egy bullshit, de nyilván ezt így nem lehet kimondani, mert az ciki lenne. Aki meg ezért a kártyáért vállalta a rizikót, annak hajrá😄
2021. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Örülök neki, de még így is túl sok hülyeség marad érvényben, illetve 100%, hogy ősszel jön az újabb riogatási hullám, és visszavezetik az értelmetlen, diktatórikus intézkedéseket, ha tűrjük.
2021. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
15%

Egyszerűen szánalmas, az ötmillió és az öt és fél millió között alig van különbség, az egyetlen érdemi eltérés, hogy mára a duplán oltottak száma is elég nagy.

Majd július végén visszatérünk a kérdésre, amikor robban a delta variáns.

Gődény bagázsa és Mészáros Lőrinc nyert, nem az emberek egészsége.

2021. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

Semmi egészségügyi indok nem áll a döntés mögött. Nem volt elég foglalás a szállodákban, kevesen voltak a strandokon. Egyértelmű, hogy máshogy nem lesz bevételük csak ha mindenkit beengednek.


Érdekes tavaly beltéren kellett a maszk, most már az sem. Ott az új variáns, az oltások fele hatástalan. Kíváncsi leszek mi sül ki ebből. 10 ezer olyan covid-ból felépült ember van akiknek még mindig szüksége van utókezelésre, köztük soha nem dohányzó sportemberek is, mert a covid tönkretette a szervezetüket.


Én csak egyet remélek, hogy aki ezentúl is úgy dönt, hogy beltéren továbbra is hordja a maszkot, bármilyen okból, azt nem fogják emiatt lenézni, inzultálni, bántalmazni stb. Mindenkinek legyen meg a saját döntése, de hagyjuk már egymást békén emiatt, így is van elég széthúzás más területeken is.

2021. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%
A 12-vel és a 15-tel értek egyet.
2021. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!