Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy eltörlik a védetségi igazolányt és, hogy már csak pár napig kell maszkot viselni? (hozzászólásban módosítva)

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 12:21
A kérdező szavazást indított:
Örülök neki nagyon vártam már ezt a bejelentést
Nem örülök neki szerintem ez egy rossz döntés
49 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem torlik el a vedettsegi igazolvanyt.
2021. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
VÉGRE; elég a hülyeségböl. Remélem a discocba is eltörlik.
2021. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem törlik el a védettségi igazolványt. Hibás kérdésre nem szavazok.
2021. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez még mindig kevés. Mindenféle korlátozást meg kéne szüntetni.
2021. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Hahaha ideje volt. Megérte kivárni 😊
2021. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem idő kérdése, és máshova se kell majd igazolvány. Kell a bevétel mindenhova. Jogos..

Nagyon örülök, hogy nem kell majd maszk!! Végre. Ma a boltban is folyt a víz az arcomról alatta.

2021. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek igazatok van nem törlik el a védettségi igazolványt, akkor másképpen fogalmazok mit szóltok ahhoz hogy már nem lesz szügkég védettségi igazolvànyra a szállodákban a strandokon és az éttermekben?
2021. jún. 24. 12:31
 8/16 A kérdező kommentje:
szükség
2021. jún. 24. 12:32
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Szállodák esetén ez nem oszt, nem szoroz. Ismerősöm egy elég prémium helyet visz, azt mondta, hogy 90-95%-os a valódi kihasználtságuk tavaly júniushoz viszonyítva.


Aki ilyen helyekre jár, az túlnyomórészt már rég felvette. Marika takarítónő meg oltással vagy anélkül se tudna.

2021. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Várható volt, hogy nyárra módosítanak. Maszkban mindenki megsül hőségriadóban. Kb. hasonló a forgatókönyv, mint tavaly. A nyaralásomat nem befolyásolja, kaptam oltást, és még a foglalt szállásom előtt megkapom a második adagot is, a szállást pedig már tavaly augusztusban lefoglaltam (mivel kutyával megyek, kutyabarát szállást érdemes minél előbb lefoglalni). Étterembe nem járok, az nem érint, strandon meg nincs értelme a maszknak.
2021. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!