Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek! Meddig tűritek,...

Budapestiek! Meddig tűritek, hogy az amúgy sem élhető fővárost Karácsony totálisan élhetetlenné teszi???

Figyelt kérdés
Én néha járok csak a fővárosban...ha ott élnék, már tüntetnék a városháza előtt naponta, hogy az agyament dolgait vonja vissza.

2021. jún. 24. 13:22
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
7%

Miért van itt ennyi kretén? Miért gondoljátok, hogy az a normális amit ti csináltok? Mindig hallgattam az alkoholista apámtól, hogy bezzeg ő, ő 5 km-t gyalogolt a munkába, őt jól pofánvágta nagyapám ha visszapofázott, én meg itt el vagyok kényelmesedve az autómmal :D

És? Mi a francot zavar titeket, ha valaki autózik? Vagy ha nem olyan szar neki mint nektek? :D

2021. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 Micimacko67 ***** válasza:
92%

Pont ti autósok hisztiztek mostanában...

Pont erről az autós hisztiről szólt ez a kérdés is...

Most akkor jó neked vagy sz@r neked az autóban?

2021. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
90%

Erre mondjuk ráb.sztál 41-es, mert én az elmúlt másfél évben talán 5x BKV-ztam, mindig autóztam. Csak én pont hogy nem vagyok kretén, mert én reggel a városból kifelé, este meg befelé megyek, és nézem ahogy szemben állnak a dugóban. ;) Nekem legrosszabb esetben 20 perc az út, visszafelé ugyanez legalább 50 lenne. Kb. annyi, mint BKK-val. ;)

A kreténre én inkább egy olyan definíciót hoznék, aki hülyébbnél hülyébb kifogásokat keres az irreális viselkedésének megindoklására. Meg aki belehal 270 méter sétába. :)

2021. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
8%

41 vagyok, én szeretek autózni, inkább ülök a dugóban 40 percet a légkondis kocsiban, zenét hallgatva, mint hogy 25 percig a retkes bkk-n utazzak, de nem nézem le azokat akik bkk-znak. Csak mindig azt hallgatom az ilyen alkoholista, büdös puttóktól, hogy BEZZEG A MI IDŐNKBEN A FIATALOK GYALOGOLTAK 40 KILOMÉTERT, MEG KINT DOLGOZTAK A MEZŐN A 35 FOKBAN :DDDD


Ok, tehát kötelező ugyanazt tenni, mert akkor vagy ember :D

2021. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
87%

41:

Talán azért szólnak le, mert el vagy kényelmesedve? Tudod miért vannak állandóan dugók, stb? Pont az ilyenek miatt, akik mindenhova a kifogásokat keresik, csak ne kelljen már kiszállniuk a kocsiból. Ezért inkább mindenhova autóval mennek, még olyan távokra is, amiket simán megtudnának tenni gyalog, ezzel is csökkentve az autós forgalmat.

Retkes BKK állapotok nem tetszenek szólalj fel a főniék ellen, hogy ne a stadionokra, stbre költsenek ész nélkül a pénzt, hanem fejlesszék mindenhol a tömegközlekedést.

2021. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
26%

45, na látod? Megint :)


Ki mondta, hogy a klotyóra is kocsival megyek? Nem, semmi ilyesmi. Sétálok, biciklizek is, de a tömegközlekedést utálom, csak a legszükségesebb esetben veszem igénybe. Nem a főniék csinálják a retkes bkk járatokat, hanem a sok csöves, és retek akik nem ismerik a reggeli mosakodást és az alapvető higiénia és együttélés szabályait.

2021. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
89%

46:

De a főniék teszik tönkre országosan a tömegközlekedést. Az egészet leépítik és csak nyúlják le a pénzt. Baromi nagy üzlet van benne, hisz rá vagy kényszerülve akkor a saját autóra, ami után egyből gépjármúadót, stbt fizetned kell, tankolnod kell, amiből megint lesz egy csomó pénze az állambácsinak, stb.

Ne hidd azt, hogy nem akarnák fejleszteni. Papíron baromi sok fejlesztés megy EUs pénzekből, csak a gyakorlatban max 50 ezer forint marad a milliárdokból mire elér oda, hogy na, abból kell fejleszteni.

Azt is megsúgom, hogy a Főniék azok akik nem mondják el a jogaidat se. Az ilyen csöveseknél nyugodtan lehet szólni az adott sofőrnek, aki leszállítathatja az utast. Több alkalommal is mocskosan jelenik meg, vagy szemetekkel, stbvel letiltható nagyon sok járatról. Konkrétan, ha fel akarna szállni instant rendőr hívható rá.

2021. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
10%
Oké, majd bkk-zom, ha az emberek java része megtanul mosakodni, nem belemászni a pofámba 1 centire. Milyen mókás is a bkk, ha minden reggel balhéznod kell valami csöves, vagy valami büdös retek miatt :D Jó, hát ha valaki ezt élvezi, csinálja nyugodtan.
2021. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
87%

#41 semmi gond nincs ezzel,és nem jobb a BKV mint az autózás (kényelmesnek biztos nem kényelmesebb legalábbis) . Senki nem ezt mondta.

Csak ha autózol, nem kell itt rinyálni napi 20 kérdésben arról,hogy mennyire szar neked a dugó,lezárás meg a bicikliút . Én járok autóval meg tömegközlekedéssel,és gyalog is. Állandóan dugó van , és most azon vergődnek néhányan ,hogy ez most kezdődött,ami szimplán csak hazugság ..

Szóval az ember eldönti, hogy a dugóban vagy a bkvn akar ülni,szíve joga mindenkinek ,csak ne fárasszon az idióta kérdésekkel.

2021. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
14%
De kell rinyálni, mert egyrészt ő is ugyanolyan választó, mint te, másrészt sokkal több az autós közlekedő, mint a biciklis. Nem a BKK teszi tönkre az autósok közlekedését, hanem az idióta lezárások, meg a biciklisávok. Az is igaz, hogy eddig is bőven voltak gondok a közlekedéssel, de a mostani sokkal rosszabb, ez tény.
2021. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!