Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek! Meddig tűritek,...

Budapestiek! Meddig tűritek, hogy az amúgy sem élhető fővárost Karácsony totálisan élhetetlenné teszi???

Figyelt kérdés
Én néha járok csak a fővárosban...ha ott élnék, már tüntetnék a városháza előtt naponta, hogy az agyament dolgait vonja vissza.

2021. jún. 24. 13:22
1 2 3 4 5 6
 51/58 Micimacko67 ***** válasza:
100%
#50, tudod régen minden jobb volt..
2021. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
Az autósok meg a lakók és a többi közlekedő életét teszik tönkre. Nem alapvető jog az AUTÓVAL történő szabad mozgás. Na, én is tudok nagyokat mondani, de az enyémben legalább van igazság.
2021. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
0%

"Nem alapvető jog az AUTÓVAL történő szabad mozgás."


A tömegközlekedés és a biciklizés sem.

2021. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
96%

"A tömegközlekedés és a biciklizés sem."


A biciklizés tényleg nem, de a tömegközlekedés fenntartása törvényi előírás :")

2021. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
96%

"A tömegközlekedés és a biciklizés sem."


Tyű, mennyi károsanyagot (bélgázt) eregetnek azok a szemtelen biciglisek! A leparkolt biciklik meg elveszik a város lakóinak életterét!

2021. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
96%
50: Autósok közlekedését Vityáék teszik tönkre. Alapból mivel nem fejlesztenek rendesen tömegközlekedésre az embereket direkt rákényszerítik az autók fenntartására a plusz bevételek miatt. Hisz hát, ha nem tankolnak drágán, stb. akkor miből fognak lopni?
2021. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar a dugó, szóljatok Vityának, hogy a várost elkerülő M0-t tegye ingyenessé!

Hogy a Deák Ferenc hidat varázsolja jóra, hogy a Tarlós munkáját szintén varázsolja egyik napról a másikra készre, beleértve a metrófelújítást, a Lánchidat is!

Mert ha nem, vitya "alkalmatlan".

2021. jún. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar :) Én elücsörgöm a kocsimban, azt a +10 percet, nem téma.
2021. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!