Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek! Meddig tűritek,...

Budapestiek! Meddig tűritek, hogy az amúgy sem élhető fővárost Karácsony totálisan élhetetlenné teszi???

Figyelt kérdés
Én néha járok csak a fővárosban...ha ott élnék, már tüntetnék a városháza előtt naponta, hogy az agyament dolgait vonja vissza.

2021. jún. 24. 13:22
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
96%
Én rendszeresen járok Budapestre és igazából érzésre ugyanaz, mint 2 évvel ezelőtt...
2021. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
91%

Mi köze ehhez Karácsonynak?

A Fidesz teszi tönkre az egyébként is szutyok Budapestet, Karácsony csak menti ami menthető.

2021. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
50%

Ameddig van Orbán és a gyűlöletem miatt Karácsonyra kell szavaznom.

Az se érdekel ha utcára kerülök Karácsony miatt, de legalább Orbánnak borsot törtem az orra alá!

2021. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem vicces, hogy most mindenhol megy a Karácsony elleni uszítás, hogy mindent is ő tesz tönkre.


Közben meg az Üllői úton hetek óta atom káosz van, mert csinálják az utat a Népligetnél Vitya királyunk új stadionjához. Erről miért nem pofázik senki?

2021. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
27%
A szállítással foglalkozók szavazatait biztosan elvesztette. Ismerős taxis volt BP-n, most meg nem talál el a város egyik részéből a másikba a teherautójával, úgy átvariálta, kicsinálta Karácsony a közlekedést.
2021. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
86%

7:

Ez azért bukó, mert pont Fideszes képviselők buktak le nem egyszer, hogy hivatali autóval szállították a krumplit. Oké, hogy rosszul esik miszerint nem tolhatjátok tovább az MSZPs módszert, de ez van, így jártatok.

A másik pedig megsúgom nem Karácsony intézkedései miatt, hanem a Fidesz intézkedései miatt annyira gáz Budapest. Senki se tart pisztolyt a kormány fejéhez, hogy mindent úgy kell megépíteni, hogy Budapesten legyen, főleg utakat, hogy sokszor alig tudsz elmenni egyik nagyvárosból a másikba Budapest érintése nélkül.

2021. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
81%

14:

Szerintem nem vicces a tény, miszerint az emberek azért dolgoztak naponta, hogy ezt a lejáratást az adónkból legyen kifizetve.

2021. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
56%
Kb. 3-4 havonta járok a fővárosban, és szerintem kifejezetten jó irányba változik a város. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok liberális. Lehet, hogy pont az lenne jó, ha Karácsony maradna bp-i főpolgármester, Viktor meg min.elnök?
2021. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 Micimacko67 ***** válasza:
94%
Kérdező, mi a különbség az élhetetlen és a nem élhetö között?
2021. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
90%
19: az ő számára az élhető, ha a Fideszek nyugodtan lophatják a város pénzét, stb. Az élhetetlen meg az, hogyha nem Fideszes a városvezetés.
2021. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!