Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltatlanokat miért engedik...

Az oltatlanokat miért engedik étterembe,szállodába, stb.. így már biztos nem fognak oltakozni és ősszel elszabadul a negyedik hullám?

Figyelt kérdés
A maszkhasználatot is kötelezném azoknak akik nem oltakoztak
2021. jún. 24. 18:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem erre ment ki a játék.


A világunk túlterhelt, kifogyunk az energiaforrásainkból így kitaláltak egy lassú, halálos vakcinát amelyet megpróbálnak rátuszkolni az emberekre.


Végül hagyják, hogy a manipulálhatóak elhuljanak és azok akik bátrak voltak ilyen durván szimulált vészhelyzetben, őket megtartják mert csak ők képesek a továbbfejlődés megteremtésében és inkább etetik a rátermetteket, mint a gyengéket.


Oltottak majd hamarosan kihullanak, oltatlanok élnek tovább.

2021. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%

Oltatlanként hordani fogom a maszkot,a saját érdekemben.

A rezsim rájött hogy megbukott a teljes beoltásra tett erőfeszítésük, úgyhogy szép csendben visszavonulót fújtak.mondjuk így is elégedettek mert sokkal több hülyét tudtak megnyerni mint ahányra számítottak,ők már örültek volna 2 millió oltottnak is.

2021. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, az oltatlan Gődénybirkákkal nem tudsz mit kezdeni. Azzal nyugtatják magukat, hogy mi félünk, közben meg ők rettegnek az oltástól. Mi csak szeretnénk mielőbb letudni a járványt a lehető legkisebb veszteséggel.

Minél több az oltatlan, annál nagyobb valószínűséggel alakulnak ki újabb mutánsok, amik esetlegesen már az oltottakra is veszélyesebbek lehetnek.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem gazdasági szempontok miatt törlik ezeket a szabályokat, illetve nem utolsó sorban a közeledő választások miatt. Az oltásellenes birkákat szépen manipulálva így megnyerik maguknak.

2021. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%

Annyira bevagytok szarva, hogy képesek vagytok a tűző napon, a 40 fokban 2 órát sorban állni, csakhogy kísérleti patkányok lehessetek, de azért az oltásellenes a birka.. áhá.


:)

2021. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
6%

#14: Nem álltam sorban 2 órát, bementem időpontra, megkaptam, vártam 15 percet és eljöttem :)

Birkák vagytok, mert mentek az összeesküvés-elméletek szószólói után és mert egymást rémisztgetve rettegtek az oltástól. Igazi birka módra.

2021. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
81%

"az oltatlan birkák miatt nem akarok 1 hétig se megfázásos tünetekkel otthon lenni."


Pedig leszel, de nem miattuk, hanem az oltásod miatt. De ha ez megnyugtat láttam a neten olcsó koporsókat. Kéred a linket?

2021. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
73%
Milyen érdekes, hogy nyárra mindig eltűnik... Ha annyira hatásosak ezek a gagyi maszkok, hogyhogy ősszel visszajön a vírus? Vagy olyan maszk legyen kötelező ami működik is, vagy semmilyen.
2021. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#17


Ez bizony annyira érdekes mint, hogy télen hideg van, nyáron meg meleg.

2021. jún. 24. 19:33
 19/30 anonim ***** válasza:
70%

#17: A mi éghajlatunkon nyáron többnyire visszaszorul minden légúti megbetegedés. De szerintem ez csak kisebb részben lehet indok. Tavaly tavasz végére voltunk túl egy nagy lezáráson, szerintem nem meglepő, hogy akkor visszaszorult, illetve ki se nagyon bontakozott. Idén szintén egy elég nagy lezáráson, sok megbetegedésen átesetten vagyunk túl, mellette elég sok oltottal. Így szerintem ez sem annyira meglepő.

Azért olyan sok nyár nem telt még el a vírus megjelenése óta, hogy messzemenő következtetéseket levonjunk ezzel kapcsolatban.

Ami a maszkot illeti, csodákra nem kell számítani. Annyiból lehet csak jó, hogy valamelyest lassítja a fertőzés terjedését. Ez más fertőzéseknél is így van, nem csak a koronavírusnál.

2021. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%
Azert kerdezo visszavehetnel egy kicsit, mert elnezest, de a pofatlansagod verlazito. Megis mit kepzel magadrol, ki vagy te? Az egy dolog, hogy egy uj virus okozta jarvany eseten a tarsadalom aldozatokat hoz a veszelyeztetettekert, akiknek az eletet kovetelheti a fertozes, de azt, hogy a te "megfazas" mentessegi igenyeidre masoknak tekintettel kellene lennie surgosen verd ki a fejedbol. Mindamellett, hogy sulyos targyi tevedeseid vannak azt illetoen, hogy kik fertoznek a leginkabb, amire most nem ternek ki, ilyen alapon azt is kovetelhetned, hogy mindenki oltasson minden ellen, ami elerheto. Jobb lesz, ha felfogod, hogy neked nincs "megfazasmentessegi" jogod, es meg ha lenne is, nem lenne magasabbrendu masok szabad mozgashoz valo joganal, ami az alapjogok koze tartozik, ahogy a testi onrendelkezes is. Ha te a koronavirus altal veszelyeztetettek csoportjaba tartozol, akkor jogod van viszont megkoszonni az aldozatot a tarsadalomnak, amit az elmult egy evben hozott es a tudomanynak a jelenleg elerheto prevenciot es terapiakat. Ha meg csak felsz, akkor az a te problemad, neked kell kezelni. Abban az esetben meg, ha "megfazasmentessegre" vagysz jogod van otthon maradni, egyeni vedoeszkozoket hasznalni, vagy elkoltozni egy tanyara, ugyanis te vagy az, aki nem kepes kozossegben elni.
2021. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!