Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltatlanokat miért engedik...

Az oltatlanokat miért engedik étterembe,szállodába, stb.. így már biztos nem fognak oltakozni és ősszel elszabadul a negyedik hullám?

Figyelt kérdés
A maszkhasználatot is kötelezném azoknak akik nem oltakoztak
2021. jún. 24. 18:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Dél Amerikában most romlik a helyzet, mert tél van. Itt javul, mert nyár van, extra magas UV sugárzással😄. Nincs köze a maszkhoz, az oltáshoz blablabla. Hiszen Ukrajnában is javul, ahol kb 3% volt az oltakozni vágyó😂 de ezek felett elegánsan át kell siklani😄. Mindenestre az oltás bent marad, kivenni, megnemtörténtté tenni nem lehet. Bármit okozzon is később mondjuk az mrns vakcina, ne úgy süljön el a dolog, ahogy a tudósok lemodellezték, akkor aki oltott vele, az csak reménykedhet. Reméljük, hogy a laposföldhívők, az 1 bitesek világszerte tévednek. Az ellene beszélő orvosok, tudósok is tévednek. És mondjuk Zachernek van igaza😂
2021. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
81%
Orbán császár rájött, hogy nyár végére csődbe megy minden az oltakozatlanok pénze nélkül, ennyire egyszerű. Főleg a szállodaiparban lehetett lemérni, hogy ennyi volt a zsarolásnak az eredménye, mert az emberek zsinórba mondták visszafelé a foglalásokat inkább. De vigasztald magad azzal, hogy a hülyéknek szánt propagandával ellentétben az oltatlanok a legjobb immunitással, a természetes immunitással vesznek rész a nyájimmunitásban. Bizony ilyen is van, természetes immunitás, jé hogy elfelejtette mindenki mi? :D És ha itt tényleg lassan két éve tombolna egy kibebacott veszélyes járvány akkor meg már rég meg is lenne a nyájimmunitás természetes módon, mégsincs meg? Lehet gondolkozni melyik része nem stimmel a bárányetetésnek! :)
2021. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
41%

#22: Nézd, lehet sokféleképpen gondolni és tekinteni a járványra, oltásra. Nekem nem egy ismerősöm meghalt benne és olyan is volt, aki hetekig kórházban volt, pedig életerős emberről van szó. Igaz, ez csak egy példa egy számodra ismeretlen embertől online felületen, így semmit nem jelent.

Ami a szállodákat, turizmust, bevételt illeti szerintem igazad van és csak idő kérdése volt, hogy ezt meglépjék.

2021. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

#23

Nekem olyan ismerősöm van/volt, aki az oltásba halt bele, szóval az sem biztos, hogy az oltás megment, meg az sem, hogy a vírus megöl. Az viszont biztos, hogy az oltás beléd kerül, ha beléd nyomják, a vírust viszont nem biztos, hogy elkapod oltatlanul.


Vagyis a kockázatértékelésem eredménye az, hogy nem indokolt mértékű az oltással járó kockázat. Ez egy olyan járvány, aminek az összes korosztályra vetítve 1.4% a halálozási aránya, az én korosztályomra vetítva pedig még ennél is jóval alacsonyabb, 0.9% és még az is egészségi állapottól független szám (vagyis krónikus betegeket is beleszámolva, ami szintén nem vagyok).


Attól, hogy a rémhiradó azt szajkózza, hogy ez a spanyol nátha és a pestis szerelemgyereke, még nem az.

2021. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
60%

#24: Alapvetően nem egy mindent elpusztító járvány az biztos. Én sem tartozom a veszélyeztetettebb csoportba, inkább mások védelme miatt döntöttem az oltás miatt. Elég sok emberrel találkozom, hosszabb távon valószínűtlennek tartottam, hogy ne fertőződjek meg. Persze tudom, hogy az oltásnak is vannak kockázatai és az oltottak is fertőzhetnek valamilyen szinten, de mindent egybevetve nekem ez tűnt a racionálisabb döntésnek.

Viszont azt nem értem, hogy miért kell ezért vérre menni, mindenkinek megvan a saját véleménye és a saját prioritásai. A szélsőséges véleményeket nem szeretem, de azt leszámítva szerintem mindenkinek megvan a maga igaza.

2021. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
84%
JJa persze, mi hordjunk maszkot meg lezárni mindent ahha. Teszteket nem csinálnak, ha igen napok telnek el az eredményig, családtagokat nem tesztelnek, kontaktot nem kutatnak. Meg sem akarják állítani ezt a vackot.
2021. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek ha az oltások úgy működnének ahogy ezeknél állítják hogy mindegy a mutáció de hatékonyan véd stb. akkor inlfuenza már nem létezne. Annál is ha az idei fajtára beoltatod magad csak arra a típusra ad védelmet, ahogy mutálódik már ugyan úgy megbetegszel tőle.


Az RNS vakcinák meg érdekes dolgok. Senki sem ismeri a mellékhatásokat ergó teszt alanyok vagyunk. Egyébként érdemes elolvasni mit írsz alá mikor beoltanak. Mert az van benne hogy senki sem vonható felelősségre érte. Ergó netán meghal egy ismerős/családtag ez miatt még perelni sem tudsz mert nincs kit

2021. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Sztem meg pont azért, h legyen 4. hullám, amit majd a választásokig elhúznak...
2021. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat bsaznám agyon egy lapáttal, akik ezt az "oltakozás" szót használják.
2021. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Először én is borzasztóan irritálónak találtam de mára rájöttem pontosan illik az "oltakozók" személyiségéhez Cecília főpapnőjük találmánya. Az imádkozás szóhoz méltóan ennek is van egy erősen vallásos áhítatos beütése! :D
2021. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!