Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyet hogy mondhat, nooormális...

Ilyet hogy mondhat, nooormális az ilyen?

Figyelt kérdés

“Von der Leyen előtt is voltak már 2010 óta ilyen évértékelők, de egyik sem volt még ilyen nagy dobra verve, mint ez az idei: a bizottság szerette volna jelezni, hogy ez a fontos, nem az tagállami értékelők,


mivel mi itt elsősorban európai polgárok vagyunk, és csak másodsorban magyarok, portugálok vagy finnek.“



Ursulánk is globalista, aki elsősorban európainak tartja magát, és CSAK másodsorban nemzet...



#Westopthecolonisers
2021. jún. 25. 11:47
A kérdező szavazást indított:
A globalisták már csak ilyenek, szégyen.
Igaza van, a nemzetállamok kora lejárt, birodalmaké a jövő
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon nyomatják a negyedik birodalmat, el akarnak venni minden jogot a tagállamoktól.
2021. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Én is elsősorban európainak tartom magam, nem tudom ez miért probléma. Azt sokkal aggályosabbnak tartom hogy külföldön szinte szégyellni kell a magyarságom Orbán és barátai miatt
2021. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyurcsány is mindíg azt mondta, hogy építi a "III.köztársaságot" -.-
2021. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem tulajdonítok nagy jelentőséget neki,épp ezért nem is szavaztam.megjegyzem itthon elég sokan szeretnének európai egyesült államokat,azzal a nem titkolt céllal hogy akkor javulna az életszínvonal,végre fejlődés indulna a jelenlegi politikai-gazdasági gödörből ahová az elmúlt 40 év alatt sikerült eljutni.

Valódi reformokra van szükség segélyet helyett.a turizmust hagyjuk meg a harmadik világbeli országoknak, helyette indítsuk újra a magyar gazdaságot.ezután pedig nekem tökmindegy hogy minek vallja magát az aktuális kormány,globalistának vagy nemzetinek liberálisnak.

2021. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
A nemzetállamok kora már régen lejárt. Idővel mindenki elismeri.
2021. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#1


Az EU épülete = Babilon


Az EU területe= Római Birodalom


Az EU épülete előtt ott a bika amin egy asszony ül.


Schulz is 2024.-ig fel akarja valósítani az EEÁ-t, Gyurcsányék is EEÁ-t akarnak Klárival.

2021. jún. 25. 11:58
 7/7 A kérdező kommentje:

#5


“A nemzetállamok kora már régen lejárt. Idővel mindenki elismeri.“



🤡, hol van Róma, Babilon, Asszíria, Nagy Sanya Görög Birodalma, Egyiptom...



Nem baj, majd ha itt lesz az EEÁ legalább felébrednek a liberálisok is, és rájönnek mit okoztak.

2021. jún. 25. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!