Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jelenlegi ellenzék...

Ha a jelenlegi ellenzék kormányra kerül Magyarország is befogadó ország lesz?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy az illegális bevándorlóknak nem Magyarországnak az úti céljuk, mindenki tudja. Ettől függetlenül több ország is szeretné ha Magyarország is részt venne a menedékkérők szétosztásában.

2021. jún. 26. 01:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
58%
Ez az egy, ami kb 100%.
2021. jún. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
46%

A migránsnak tökmindegy, ki ad neki lakást, ruhát, kaját meg gavalléros havi segélyt, dolgozni úgysem fog egyik sem és ezt már kint is sokallják, azért akarják a fanatikusabbakat ránk sózni, kb. azokat, akik szélsőséges iszlamisták, így terroristagyanúba esnek.

Persze, hogy egyből lebontanák a kerítést a magyar ellenzékiek és akkor dögivel lennének menekültek, mert az osztrákok meg viszont felhúznák, így a zömük rajtunk ragadna, akiket aztán ki sem lehetne toloncolni, mert az tilos.

2021. jún. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
43%

Most is befogadó ország te barom, csak ki kéne tenned a lábad Alsómacsalándról.

Nézz fel Budapestre, annyi a néger, kínai, arab, török, kurd mint bármelyik európai nagyvárosban.

2021. jún. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
# 3 Aha, akkor mutass valamilyen demográfiai adatot ami igazolja az állításodat, te panelproli.
2021. jún. 26. 03:20
 5/61 anonim ***** válasza:
40%
Szinte biztos, újra kurvítanák az országot az eunak.
2021. jún. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
54%

Vagy nézz el Debrecenbe, ott talán még durvább a helyzet. Ahol én voltam, ott TÖBB csokit láttam mint nem csokit.

Afelől semmi kétséged ne legyen, hogy most nem vagyunk bevándorló befogadó ország. Csak a falusi tajparasztokkal akarja elhitetni ezt Orbán, mert az a szavazótábora.

Amúgy külföldön, Nyugat-Európában is ez van, hogy a falvakban egy darab bevándorló sincsen, csak a nagyvárosokban. Tehát teljesen egy kutya.

2021. jún. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
70%

6os, az arány és a legalitás a lényeg. Ha megtud élni és segít építeni, hajrá, jöjjön.


Ingyen akar ingatlant és tartsuk el? Magam kergetem ki a kenyérvágó késsel.

2021. jún. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
19%
Az ellenzék még a fideszmigránsokat is hazatoloncolná.
2021. jún. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
4%

"Nézz fel Budapestre, annyi a néger, kínai, arab, török, kurd mint bármelyik európai nagyvárosban."


Annál azért több.

2021. jún. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
49%
Eleve egy kamu, hogy ide sem régen, sem most nem akar jönni senki. De igen, akarnak.
2021. jún. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!