Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen a politikai beállítotts...

Milyen a politikai beállítottságod?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 09:45
A kérdező szavazást indított:
Szélsőbaloldal
Baloldal
Centrista
Jobboldal
Szélsőjobboldal
Harmadikutas
47 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Baloldali beállítottságú vagyok, Jobbikra szavazok listán, DK-ra egyéniben
2021. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Libertárius. (gazdaságilag jobboldali, társadalmilag liberális) Magyarországon sajnos egy ilyen párt sincs, legalábbis azok közül, amelyiknek mérhető támogatottsága lenne. Az ellenzék nekem gazdaságilag túl baloldali, a kormány pedig társadalmilag túl autoritárius. Így jobb híján a Kétfarkú Kutyapártra szoktam szavazni, meg most van egy ilyen kezdeményezés, hogy Le az adók 75%-ával Párt, de egyelőre nem úgy tűnik, hogy lenne esélyük bejutni az országgyűlésbe.
2021. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Jobboldali,ezen belül is konzervatív liberális.
2021. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Ha itt a Harmadikutas a Mi Hazánk Mozgalmat takarja, akkor én velük szimpatizálok, de sok mindenben nem értek velük egyet.


Őszintén szólva én bízok egy bal oldali kormányváltásban, mivel hajt a kíváncsiság jobbak lesznek-e a jelenlegi kormánynál. Ha pedig nem, akkor azért szavazok a Mi Hazánk Mozgalomra, hogy legyen a Fidesz helyett egy olyan alternatív jobboldali párt akik a nép érdekét képviselik oligarchák nélkül, önálló gazdaságra törekednének továbbá a kultúra megőrzés az érdekük.


Így én abban bízom hogy Parlamenti párt lesz a Mi Hazánk a bal oldali ellenzék pedig kormányra kerül. Így két legyet ütök egy csapásra.


Mivel egyik oldalt sem támogatnám szívesen így én ezt a lehetőséget találtam ki magamnak. Mivel a Mi Hazánk elsősorban a Fideszesektől vesz el szavazókat, másodsorban pedig az szavaz rájuk akiknek eddig nem volt pártja, így a szavazatukkal az ellenzék is profitálhat.


Tehát részemről a lényeg hogy lássam a bal oldalt ahogy jobbá teszi az országot vagy csúfos kudarcba fullad a kormányzásuk.

2021. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
2 Based. Kár hogy a ketfarku kutyapartnak ilyen komolytalan, troll neve van.
2021. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Jobboldali, konzervatív.
2021. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Liberatív - konzervális antipártista. Nyolcadikutas.
2021. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Konzervatív liberális.
2021. jún. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel arra, hogy aki nem Fideszes az mind baloldali, így nem sok esélyem van.
2021. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
#9 Tévedsz, egyáltalán nem igaz, hogy aki nem fideszes, az mind baloldali.
2021. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!