Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Állami Számvevőszék miért...

Az Állami Számvevőszék miért mindig csak az ellenzéki pártoknál talál szabálytalanságokat?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 26. 12:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10 Persze, persze, és erre az a bizonyíték, hogy te leírod hogy így van, ugye?

Kitaláljátok a legnagyobb baromságokat is csak ne kelljen szembenéznetek a valósággal. De az úgyis szembe jön majd, mint Áginak a csapóajtó!

2021. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Aligha érdekel bárkit is a párttársaidon kívül, mit nevezel baromságnak. Ha valami ennyire nyilvánvaló, akkor nem baromság.

Már az első válaszoló, fideszes bajtársad is egy baromsággal kezdte, amit le is írtam, miért nem igaz.

Az is irónikus, hogy olyan valaki vádaskodik a valósággal való szembenézés hiányával, akinek a kedvenc pártja és annak vezetője a híveinek egy olyan hazug, alternatív valóságot épített fel, amit már rendesen meg sem tud magyarázni, minden magyarázatuk több sebből vérző, röhejes, nem ritkán az ellenkezőjét magyarázzák, mint amit tesznek. Te ezzel teljesen tisztában vagy és így véded őket. Azokat jobban megértem, akiket sikerült megvezetni, mert ők csak hiszékenyek.

2021. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 Szerintem odafigyelhetnél melyik kérdésnél is vagy, az 1-es ugyanis semmi olyat nem írt le amit cáfolni kellene - lévén egy kérdés - másrészt te semmit nem cáfoltál, mivel nincs is reakció az 1-esre. de sebaj. Pont ugyanennyire bizonyítottál mást is: semennyire.
2021. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne magadból indulj ki, nagyon is tudom, hol vagyok, egyes ide írókkal ellentétben én még messze vagyok a szenilis kortól.

Az első arra akart utalni, hogy az ellenzéki pártok lopják a pénzt. De ilyet az ÁSZ nem állított. De a fideszmédia és ti, fideszes fórumhuszárok igen. Akkor még ti hazugoztok.

Te nem bizonyítottál semmit.

Mint a többi kérdés alatt sem. Ostobaságokat, hülyeségeket írtok.

Például, mint amikor felsoroltál egy kilométeres listát Gyurcsány érdekeltségeiről és ezzel akartad bizonyítani, hogy Mészáros becsületes (ja, Gyurcsányt sem kedvelem, még mielőtt benyögöd, hogy védem). Nektek fideszeseknek 0 logikai érzéketek van, ezért tudtak titeket megvezetni.

2021. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 Még mindig ott tartunk, hogy azt hazudtad az 1-esre válaszoltál "amit le is írtam, miért nem igaz.". NEM tettél ilyet! Szimplán hazudsz ebben IS:

Ahogyan nem cáfoltál semmi mást sem. Az, hogy leírod a véleményedet, az nem cáfolat - szimplán egy másféle vélemény. És az hogy leírod a véleményed, az nem bizonyítása ennek a véleménynek, csak marad az, hoyg leírtad a véleményed.

2021. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Aki itt hazudozik, az te vagy. Már meg lett magyarázva és még mindig azt hazudod, hogy nem. Pedig ott van, feketén, fehéren leírva. Az nem vélemény volt hanem tény:

1. Az ÁSZ nem találta úgy, hogy az ellenzéki pártok loptak (ellenőrizhető).

2. A fideszmédia és a hozzád hasoló fideszes hazugsággyáros fórumózók mindenhol azt harsogták, hogy az ÁSZ eredményei alapján az ellenzéki pártok loptak (ez is ellenőrizhető, a cikkek, kommentek fent vannak az interneten, az egyik komment az 1. válaszolóé).

Ezért ez nem az én véleményem, hanem ezek tények.

A vélemény esetleg a tiéd, még ha hazug is.

2021. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!