Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Európai Parlament úgy...

Az Európai Parlament úgy döntött, hogy ezentúl a férfiak is szülhetnek! Támogatod?

Figyelt kérdés

#gyerek #család #szülő #boldogság #Te és Én / Én és Te
2021. jún. 26. 18:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
32%
Transznemű személynek azt nevezzük, aki a születéskor megállapított nemétől eltérő nemi identitással rendelkezik és/vagy eltérő nemi identitást nyilvánít ki. Transznemű férfi nyilván egy születési neme szerinti nő, aki férfiként határozza meg az identitását.
2021. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
🌈🕺🤰
2021. jún. 26. 18:54
 13/39 anonim ***** válasza:
96%
A székrekedés minden embernek kínos!
2021. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
97%
Azért kíváncsi volnék hogy ki volt az az idióta aki egy állandó hormon kezelés alatt álló nőknek engedélyezik az ilyesmit. Most nem roszból de az a gyermek 99%% hogy fogyatékosan vagy súllyos egészségügyi problémákkal fog a világra jönni. Ilyenkor hol vannak az emberjogi aktivisták?
2021. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
87%

"Transznemű személynek azt nevezzük, aki a születéskor megállapított nemétől eltérő nemi identitással rendelkezik és/vagy eltérő nemi identitást nyilvánít ki. Transznemű férfi nyilván egy születési neme szerinti nő, aki férfiként határozza meg az identitását."


Röviden tömören olyan személy aki beteg a fejére

2021. jún. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
32%

"Azért kíváncsi volnék hogy ki volt az az idióta aki egy állandó hormon kezelés alatt álló nőknek engedélyezik az ilyesmit. Most nem roszból de az a gyermek 99%% hogy fogyatékosan vagy súllyos egészségügyi problémákkal fog a világra jönni."


Pajzsmirigy-betegség nőtt állandó hormonkezelést kapok, két makkegészséges gyereket szültem.

2021. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
92%
#11 Nem születsz transzneműnek(olyan van hogy hermafrodita de az megint más dolog). Ha így lenne azt MRI vel igazolni lehetne mivel a női és férfi agy eltérő. De az orvosok szerint is a nemi identitás zavar egy gyermekkori traumához vissza vezethető
2021. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
95%

"Pajzsmirigy-betegség nőtt állandó hormonkezelést kapok, két makkegészséges gyereket szültem."


Ugye tudod hogy van külömbség ha az embernek van egy beteg szerve és a hormon szintet normál értéken tartó kezelést kap valaki és a között ha egyébként fizikailag teljesen rendben van valaki és ellentétes nemű hormonokkal van felturbózva. Egyébként nem is élnek sokáig ahogy a koxos sportolók sem

2021. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
30%

#11 Ki mondta, hogy annak születik? Értelmezd már a leírtakat.

"De az orvosok szerint is a nemi identitás zavar egy gyermekkori traumához vissza vezethető"

Dobd már ki a szovjet könyveidet és nézd meg mit gondol erről MOST a tudomány.

Egyébiránt pedig hamarosan nem csak a transznemű férfiak, de a transznemű nők, tehát a születési nemük szerinti férfiak is szülhetnek:

[link]

"A világ egyik vezető termékenység szakértője a közelmúltban kijelentette, hogy hamarosan a transzszexuális anyák is teherbe eshetnek. Dr. Richard Paulson, az Amerikai Reproduktív Orvosi Társaság elnöke szerint azok a nők, akik férfiként kezdték az életüket, hamarosan alkalmasak lesznek rá, hogy méh transzplantációban részesüljenek."

Kíváncsi vagyok, milyen reakciót fog majd kiváltani ez a konzervatívoknál.

Én magam nem vagyok az LMBTQ tagja, de a kérdés (meg ahogy a hazai propaganda médiában tálalták) félrevezető és csak arra jó, hogy hergeljék vele itthon az embereket.

2021. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

"Társaság elnöke szerint azok a nők, akik férfiként kezdték az életüket, hamarosan alkalmasak lesznek rá, hogy méh transzplantációban részesüljenek."


Ez aztán a természetesség.


Elmebaj hozománya, amire egy komplett üzleti vállalkozás fog épülni!

2021. jún. 26. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!