Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki nem ért egyet és nem nyalja az LMBTQ talpát, egyből habzó szájjal, vérben forgó szemmel le homofób nácizzák?

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert kifordult a vilag magából
2021. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ezt én sem értem, engem különösen heteroként hidegen hagyni a dolog ha nem a csapból is ez folyna...

Szal. én nem fogok olyan mozgalmat támogatni ami nem érdekel, de viszont elvárják hogy azt hogy tegyek úgy mintha szívügyem lenne.

Ördögi kör, ezzel gyűlöletet uszítanak, kb. az ellenkezőjét érik el.

A liberalizmusnak is az lenne a lényege hogy elfogadjuk a másik véleményét erre az van hogy aki nem ért egyet azzal hogy a melegség büszkeséggel(ez mára lassan divat, várom az előjogaikat) töltse el azt a pár ezer embert ebben az országban az biztosan homofob...(hozzáteszem afelé haladok, eddig nem érdekelt de egyre inkább nem szimpatikus az egész)

2021. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Csak a magam nevében beszélve: én nem homofób nácizok senkit, és nem várom senkitől sem, hogy bárminek a talpát nyalja.


Fordítva is ennyit várnék csak: ne legyek egyből libernyák, sötét, nemzetáruló tökömtudja csak azért, mert szerintem a melegek nem károsak, nem deviánsak és nem akarnak újabb melegeket téríteni.

2021. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Csak akkor ha fehér nem ért egyet. Ha néger vagy muzulmán akkor joga van a szólásszabadságra. Mivel a liberalizmus szerint a szaporodás joga kizárólag a muzulmán és néger férfiaké, a fehér férfiaknak csak homokozniuk szabad.
2021. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, #4es mit szed, de túl sok volt belőle...
2021. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
5ös, piros pirulát. Próbáld lecserélni te is a kékről.
2021. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Akkor szerinted miért van az, hogy amikor a muzulmán imámok a melegek lefejezéséről prédikálnaknaz ellen nem szól egy liberális sem semmit?
2021. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Amerikában eltudok képzelni ilyesmit, de Magyarországon jelenleg úgy néz ki az LMBTQ kezelése, hogy a kormány szerint ők kezdték azzal, hogy visszaütöttek. Görgessetek le a kérdésekben és rendre olyan dolgokat fogtok látni, hogy "nem kéne eltiltani őket X és Y dologtól?" , "így van, jól megkapták most! Remélem 2022 után kapnak mégegyet!" stb.
2021. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell nyalni senkinek a segget. Ez az egesz megint egy dologrol szol: uszitas, ellenseg krealas. Most nem a migransok lesznek a veszelyesek magyar tarsadalomra, hanem az LMBTQ kozosseg. Ez mar a valasztasi kampany. Ennyi. (Mondom ezt heterokent)


Ugyanez volt 4 eve. Ha esetleg kialltal az elesett emberek mellett, akik a haboru elol mentettek az eletuket, akkor te mar egybol bevandorlas parti vagy, es majd juj megeroszakoljak a migrancsok a nagyanyainkat, meg mecseteket epitenek a kereszteny templomaink helyere.

2021. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Mert mindenki LMBTQ valamilyen szinten csak nem vesz tudomást róla vagy nem ismeri fel magában és ezért tehetetlenségében fújog meg minden.
2021. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!