Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan viszonyulsz az LMBTQ...

Hogyan viszonyulsz az LMBTQ mozgalomhoz?

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 22:27
A kérdező szavazást indított:
Támogatom, aktívan részt veszek a rendezvényeken és felvonuláson, facebookon szivárványos a profilképem.
Egyáltalán nem érdekel, figyelmen kívül hagyom.
Ellenzem, utálom hogy ránk akarják erőszakolni ezt a hülyeséget és a csapból is ez folyik.
38 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Figyelemmel követem, de csak a gyülölködő vagy ostoba kommentelőknem reagálok itt.
2021. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Nek*
2021. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nincs a környezetemben olyan személy aki lmbtq tag lenne (feltételezve hogy aki mozgalomkodik az pláne lmbtq-s), tehát sehogy se
2021. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Habár nincs facebook-fiókom, az elsőre szavaztam, mert a többi igaz rám.
2021. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
1 meleg, 3 leszbikus és sok biszex ismerősöm van. Én a tizenéves korosztály tagja vagyok, itt már többen fel merik vállalni. Mivel mindegyiküket kedves, normális embernek tartom, ezért nyilván támogatom azt, hogy nekik is annyi joguk és szabadságuk legyen, mint pl. nekem hetróként.
2021. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Miért szégyellik a hajlamukat, ha annyira úgy érzik belül, hogy természetes?
2021. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Nekem van 12 BDSM, 24 zoofil, és 16 koprofil ismerősöm. Ugyanolyan emberek, mint mi.
2021. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Mi a baj a BDSM-el?


A zoofília azért illegális, mert az állatok nem képesek beleegyezni a szexuális aktusba, a koprofília pedig egy fétis, őket nem éri semmiféle jogi vagy társadalmi kirekesztés.

2021. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekem 12 gyíkember és 23 UFO ismerősöm van, ők nem olyan emberek mint mi, mert a gyíkemberek gyíkszerűek (csak a társadalom kirekesztő mivolta miatt álcázzák magukat embernek, de őket még az LMBTQ is kirekesztette, pedig szerettek volna belépni(LMBTQGY)), az UFO-k meg tök mások, teljesen aszexuálisok mert ők a klónozásban hisznek, nem is igazán támogatják az LMBTQ mozgalmat.


Ez van.

2021. jún. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
az lmbt izé egy rettenet káros ideológia, minden normális nem hetero is elhatárolódik tőle
2021. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!