Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is meg fog szaporo...

Szerintetek is meg fog szaporodni itthon a homofób indíttatásból elkövetett bűncselekmények száma?

Figyelt kérdés
Alig pár napja írta alá a törvényt Áder, máris itt az első atrocitás: [link]

2021. jún. 27. 11:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%

És meg tudod magyarázni, hogy mirét nem kedvelted őket? Csak azért, mert melegek voltak? Vagy semmi közük a melegségüknek ahhoz, hogy nem kedvelted őket, egyszerűen csak bunkók voltak és ebből levontad a következtetést, hogy minden meleg ilyen?

Vajon hogyan sikerült eljutnod oda, hogy általánosan kijelentsd, hogy nem kedveled a világ népességének x százalékát? És szerinted ez nem indokolatlan?

2021. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
38%

"Akik nem hagyták szó nélkül, hogy a lányok szivárványos zászlót pingáltak az arcukra és a kalapjukra, jöttek a beszólások, hogy ez undorító, bemutattak nekik és így tovább"


Talán nem kellett volna provokálni a magyar szurkolókat. Mert a lányok nagyon is tudták, hogy mi a helyzet és hogy mindenki erőszakkal akarja lenyomni a rózsaszín pirulát a magyarokon, direkt provokálni mentek oda, nem a meccs miatt! Erről ennyit.

2021. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

És hogy részleteket is mondjak: a két meleggel ifjú titán koromban találkoztam, egyiküket a haveri társaságommal húsvétkor rendszeresen fölkerestük és meglocsoltuk. Pazar vendéglátásban volt részünk, de egyikünk se állt le vele *uzulni. A másik férfifodrász volt, egyszer voltam nála vendég, de nem próbálkozott nálam.

A leszbikkel már felnőtt koromban akadtam össze, egyikük lánygyerekét nevelték együtt. A leszbik hangszeres előadóművészek voltak, a "férfi" tag hallásra a Bartók rádióból azonnal megmondta az épp hallott darab zeneszerzőjét.

2021. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
69%

#22

Nem tudom, ez valami ösztönös érzet nálam. Semmi bajom velük, de velük találkozva valamiféle tartózkodó magatartás árad belőlem, amit ők is észrevesznek. De azt is, hogy nem bántom őket még szavakkal se.

Elismerem pl. Steiner Kristóf tehetségét, de nem szeretnék vele találkozni, mert egyből áradna felé a tartózkodásom.

2021. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
31%
"Nem tudom, ez valami ösztönös érzet nálam" tehát eljutottunk oda, hogy igenis fóbiás vagy, hiszen te se tudod megindokolni, hogy mi az oka. Na, örülök, hogy segítettem és még pszichológushoz se kellett elmenned a diagnózisért.
2021. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
54%

#26

Megismétlem, bár itt már leírtam egyszer:


"A fóbia félelem v. szorongás valamitől. Semmi szorongásom nincs a melegektől, félni meg pláne nem félek tőlük. Mindössze nem kedvelem őket."

2021. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
63%

#26

Ha félnék tőlük, nem megyek húsvétkor egyiket meglocsolni, a másikhoz meg nem ülök be hajat vágatni.


Te egy ilyen "helikopter vagyok" fazon vagy?

2021. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
28%

#27, attól még, hogy szajkózol egy általad kitalált és neked tetsző állítást még nem válik automatikusan igazzá. Tagadásban élsz a szorongásaiddal kapcsolatban.


Iszonyodsz a melegektől, mert a beszűkült világod elleni közvetlen támadásnak élsz meg minden megszokottól eltérő viselkedést. Biztos vagyok benne, hogy ugyanezt a témát adnád elő egy piercinges, agyontetovált ember esetén is.

2021. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
34%
Na már agresszióval is fenyegetsz internetes kommentek alapján, de neked tényleg nincsen semmi terápiát igénylő problémád😂🤡
2021. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
42%
Kisgyerekekkel vegeztek egy kiserletet.Patkanyokat adtak oda nekik,es ok siman jatszottak veluk, mint barmilyen mas jatekkal.Aztan felnottek is csatlakoztak a gyerekekhez,es elkezdtek fujjolni,meg sikitozni az allatoktol.Ezutan mar a gyerekek is kezdtek felni, undorodni a patkanyoktol, amelyekkel elotte jol megvoltak.Igy mukodik a felnott tarsadalom is.
2021. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!