Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyet értesz a Covid oltási...

Egyet értesz a Covid oltási kampánnyal?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 14:43
A kérdező szavazást indított:
Nem, nem kellet volna erőltetni az oltásokat.
Nem, nem kellett volna senkit beoltani.
Igen, szükséges volt a kampány.
Kötelezővé kellett volna tenni az oltást.
Egyéb.
61 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
18%
Kötelezővé kellett volna tenni az oltást.
2021. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Konkrétan leszarom,ùgyse oltatom be magam.
2021. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%
Ha kötelezővé tették volna abból attól tartok nagy balhé lett volna,ami senkinek nem hiányzik.
2021. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%

Én a Fülöp-szigetek diktátorának nézeteit osztom, akit felbosszantott, hogy lassan megy az oltás és felajánlotta a lakosságnak, hogy választhatnak a börtön és az oltás között.


Egyáltalán nem örülök neki, hogy még tovább fognak lazítani, meg nem kell védettségi stb. Én már be vagyok oltva az összes elég időssel egyetemben a családdal, de gyerek még nem kaphat oltást és abszolút felháborít, hogy ahol eddig biztonságban tudtam, oda is jöhetnek majd maszk nélkül az oltatlanok, akik potenciálisan valami jó kis mutánst hordoznak. Tök jó volt, hogy az ember nyugodtan mehetett végre a bezártság után mindenféle helyekre, mert tudtam, hogy legalább védett emberekkel vagyunk csak együtt. Most meg jöhet majd az alufóliasapkás hadsereg mindenhova krahácsolni a pofánkba nyugodtan. De ilyen barom is csak a fidesz lehet, hogy teljesen befulladt oltási programmal, miközben a harmadik hullámot okozó britnél is jobban fertőző delta mutáns itt van már az országban kinyit mindent, minden baromnak. KÖSZI!

2021. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen mindegy, ha oltanak azért hibásak ha nem oltanak azért hibásak,ha lazítanak az a baj, ha szigorítanak akkor meg az a baj. De majd jövőre az ellenzék, az megmutatja hogy kell ezt csinálni.
2021. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
4) A beoltottak is éppúgy tovább adhatják neked a vîrust,a maszk meg eddig se meg ezután se védett a vìrus ellen egy dekàt se.
2021. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
4-es valami alternatív valóságban él🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
15%

Ha a beoltottak meg is betegednek, akkor is sokkal enyhébben, és sokkal kevesebb vírust ürítenek, ha egyáltalán, magyarán sokkal kisebb valószínűséggel fog tőlük Móricka, akit még nem lehet beoltani elkapni bármit.


Nem működő maszk meg... Mondom én, az alufóliasapkás hadsereg.

2021. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%
Mondj jobbat és vállald érte a felelősséget!
2021. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%
8) amit leîrsz az a szokáaos propaganda.Izraelben épp,hogy a beoltottak kapják el jobban a deltavariánat
2021. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!