Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem fél az ellenzék, hogy a...

Nem fél az ellenzék, hogy a nyitás elleni kampánnyal (Hatházy, Karácsony és a többiek) a fiatalság ellenszenvét vívják ki? Vagy már ők is a nyugdíjasoknál akarnak bevágódni, akik követelik a zárást, mert nem volt elég nekik, hogy miattuk van lezárva

Figyelt kérdés

az ország egy éve?


Lelkiznek itt hogy jaj miért megyünk ki az utcára, amikor sok idős hal meg, akik lehet amúgy is hamar így jártak volna.

Ez szerintem most nem nyerő az ellenzéktől. Öngól.


2021. ápr. 25. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ki az a Hatházy? Pont hogy az ellenzék óbégatott edddig a zárás miatt. Ha a te idős anyád pusztul el, akkor is ezt mondjad.
2021. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Tekintve, hogy Hadházy, Karácsony szavazói főleg a művelt városiak köréből kerülnek ki, akik felfogják és támogatják a védekezés fontosságát és a vírus veszélyét, így nem.
2021. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze persze. Igaz én nem piálok és nem bulizok, de közvetve élvezem a kitolt lehetőségeket. Pl. eltudok menni kirándulni meg ilyenek. Ameddig 8-kor az idősek miatt bevoltunk zárva arra sem volt esély, hogy messzebb elmenj és visszaérj.


Az pedig butaság, hogy az öli meg az idős nyugdíjasokat, akiket ha nem Gödényisták már oltottak, ha minden fiatal nincs 4 fal közé zárva.

2021. ápr. 25. 15:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg baromira látszik a védekezés sikere. Bevoltunk zárva mégis hullottak jobban, mint bármikor.
2021. ápr. 25. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

15:47: mert ezek a korlátozások valójában semmit nem értek, olyan gyengék voltak.

De sebaj: egy-két hét múlva majd meg lehet nézni az új esetek számát. Mikor láttam a fotókat a tegnapi rajcsúrról, kis híján rosszul lettem.

2021. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt ajvékoltátok húsvét után is meg a karácsonyi egy napos lazítás után is. Aztán semmi se jött be belőle.
2021. ápr. 25. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a nyugdíjas nem akar meghalni. Egyébként azt gondolom tudod, hogy ők vannak a legtöbben az országban. Aki megnyerte a nyugdíjasokat, megnyerte a választást.
2021. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért február/márciusban csak volt valami kis esetmegugrás... Ugye...
2021. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!