Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszes kommentelok szelsos...

A Fideszes kommentelok szelsosegesek lettek? Hogy lehet ennyire vakon hinni Orbanban? Barmit mond Orban mindig azt gondoljak ez normalis?

Figyelt kérdés

Neten barmely fideszes taggal vitaba szallok hazaarulo libsi magyarellenes leszek pedig semmi olyat nem irok. Aki maskepp gondolkodik egybol letamadjak.


A masik hogy ha 100 ember nem ert egyet veluk akkor a tobbseg a hibas.


Mi lett a Fideszes szavazokkal? Regen Fideszes 5 eve mar nem vagyok.



Ami aggaszto hogy olyan emberek akik ugy imadjak Orbant mintha egy megdogtott szerelem lenne vagy egy hivo tagozat.


Mi lett veluk?


Ez nemnormalis dolog szerintem de nem akarok altalanositani.



2021. jún. 28. 20:45
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Elirasi hibakert elnezes
2021. jún. 28. 20:46
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem az Orbán-gyűlölők sokkal fanatikusabbak és szélsőségesebbek.
2021. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

Nekik teljesen mind1.

Ha 400 fotint a benzin ára, akkor igy Gyurcsány tehet róla.

2021. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

Olyan, mint egy kultusz. Amit Orbán mond, az mindig igaz, a fideszes hívekben fel sem merül, hogy tévedhet vagy hazudhat.


Én az ellenzékre fogok szavazni, de nem értek mindenben egyet velük, több dologban igazat adok Orbánnak. Ezzel szemben fideszes hívőtől még sohasem hallottam, hogy ebben meg ebben az ügyben az ellenzéknek van igaza. Számukra Orbánnak van igaza mindig.

2021. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
lol..erre most jöttél rá?ez már vagy húsz éve így van.
2021. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

"Neten barmely fideszes taggal vitaba szallok hazaarulo libsi magyarellenes leszek pedig semmi olyat nem irok. Aki maskepp gondolkodik egybol letamadjak."


Teljesen igazad van, de azért tegyük hozzá, egy liberálissal sem egyszerű vitatkozni úgy, hogy ne legyél egyből náci.

2021. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
3: ami jó, az Orbán érdeme, ami nem jó, arról Gyurcsány tehet. Ilyen egyszerű az ő világlátásuk.
2021. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

6: itt a gyakorin századannyit sem láttam, hogy fideszes lenáciztak volna, mint ahány hazaárulózást a fideszesektől láttam


Egyszerűen aki más véleményen van, az hazaáruló szerintük.

2021. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Orbán meg Gyurcsány megbolondította az arra hajlamosakat.


Az én nagymamám meg DK-s.

Ha valami rosszat mondasz Gyurcsányra azt személyes sértésnek veszi, meg is sértődik meg kvázi elküld a fenébe.Nem lehet neki mondani semmit.

2021. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
Orbán Viktor győzni fog!
2021. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!