Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A New York Times érdekes...

A New York Times érdekes cikke szerint szinte semmi hatása nincs a kínai vakcinának? Tehát a Fidesz ezt elrontotta?

Figyelt kérdés

Érdekes ez a The New York Times cikk, amely arról szól, hogy a kínai vakcinákkal nagy arányban beoltott országokban ismét erőteljesen tombol a koronavírus.

A Seychelles-szigeteken, Chilében, Bahrainben és Mongóliában a lakosság 50-68 százalékát oltották be a kínai vakcinákkal. Ezekkel az arányokkal ezek az országok a világ legátoltottabb országai közé tartoznak. Most mind a négy ország benne van abban a tízes listában, amely az elmúlt hetek legrosszabb új fertőzöttségi mutatójával rendelkező országokat jellemzi.

Bár az USA-ban csak 45 százalékos az átoltottság, a fertőzöttek száma 94 százalékkal csökkent, itt főként Pfizer/Biontech és Moderna oltóanyagot használtak.

Külön érdekes, hogy Izraelben a világ második legátoltottabb országában napi 4,95 új fertőzés esik egymillió lakosra, míg ugyanez az arány a Seychelles-szigeteken, amely a világon ma a legátoltottabb országának számít, 716 per egymillió lakos.

Igaz Izraelben Pfizer/Biontech, míg a Seychelles szigeteken Sinopharm vakcinákat használtak. Mongóliában, ahol szintén Shinopharm oltóanyagot használtak négyszer annyi esetet jelentettek (2400 új fertőzöttet vasárnap), mint egy hónappal ezelőtt.

Persze a cikket író újságíró meg akarta kérdezni, hogy mi a kínai gyártónak a véleménye az oltóanyagok ennyire rossz hatásfokáról, azonban Sinopharm képviselője egyszerűen rácsapta a telefont.


A fenti tények hatására Bahrain és az Emirátusok már ajánlanak harmadik oltást is azok számára, akiket a kínai vakcinával oltottak be, választhatóan harmadik kínai, vagy Pfizer/Biontech oltással.



[link]


2021. jún. 30. 07:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%

"Most mind a négy ország benne van abban a tízes listában, amely az elmúlt hetek legrosszabb új fertőzöttségi mutatójával rendelkező országokat jellemzi."


Eddig nem arról volt szó, hogy az oltott is megfertőződhet, csak nem lesz súlyos kimenetele a vírusnak? Most azért beszélünk ismét új fertőzöttekről és nem súlyos megbetegedésekről, hogy a Sinopharm vakcinát is alá lehessen ásni, mint az AstraZeneca-t? Az mellékes, hogy a Pfizer/Moderna-ról is kiderült, hogy kis számban aggasztó tüneteket okoz, pont, mint az Astra, ők már nem kaptak akkora propaganda lejáratást. Ahogy azt sem hangoztatta senki, hogy a Pfizer 9x%-os hatékonyságát akkor mérték, amikor még nem voltak mutáns variánsok, míg a többieket ez után, így összehasonlíthatatlan számok összehasonlításával győztek az mRNS-es vakcinák.


Nem zárom ki, hogy nincs igaza a cikknek (elolvasni nem tudom, mert fizetni nem fogok), de szkeptikusan fogadok mindent, amit a liberál hazugsággyárak mondanak.

2021. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%
'Hozzáteszem 100.000 ember már kellő minta'-nem mert ők ázsiaiak,mink meg európaiak.különböző rassz,mint ahogy vannak külön feketéknek kifejlesztett gyógyszerek is.
2021. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
6) ehhez még hozzátenném hogy müller sem hajlandó válaszolni egyetlen kérdésre sem,a fideszes újságírók jól cenzúrázott,kellően megszűrt semmitérő kérdésein kívül.
2021. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8%
Ha semmilyen hatása nincs akkor akik megkapták túl is élik. Tehát el, ezzel nem csökken a túlnépesedés. Nyugatit kell beszereznünk.
2021. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#7 "Ha megnézel a világ legátoltottabb országai közül néhányat: Izraelben és az Egyesült Királyságban újra emelkedik a fertőzöttek száma, Chilében soha nem is csökkent érdemben."

Ennyire nagy hazugságot rég olvastam! Pontosabban tény, hogy emelkedik, csak a szövegkörnyezet alapján azt akarod kihozni, hogy az oltás hatástalan.

Azért nem mindegy, hogy egy 9 milliósnál nagyobb lakosságból nulláról emelkedik 300-ra az új eset száma

Izraelben is 61,5% van beoltva.


Ha van arról információd, hogy a beoltottak és a beoltatlanok egyforma arányban fertőződnek Izraelben, vagy bárhol másutt, és a tünetek is egyforma súlyosak, akkor mondhatod, hogy az oltások haszontalanok, addig nem!



[link]


[link]

2021. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
#9 A covidnak semmilyen tartós szövődménye nincs, legalábbis nincs rá bizonyíték. Az, hogy néhány embernél a betegség után valamilyen károsodásokat mutattak ki, egy dolog, de sehol semmi információ nincs arról, hogy ezek a károsodások nem álltak-e fenn a fertőzés előtt. Az átlagember nem jár rendszeresen kivizsgáltatni magát, csak ha (elhitetik vele, hogy) komoly betegsége van.
2021. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#16 Azért elég sok orvos elismeri az összefüggést. Hogy te mit ismersz el bizonyítéknak, az már más kérdés. Vannak, akik szerint a Föld lapos, és semmi sem bizonyíték arra, hogy gömbölyű.


Azért a +40%-os cukorbetegség kockázat elég aggasztó, az általában nem rövidtávú betegség szokott lenni. Persze értelek, ha x idő múlva hirtelen megugrik a cukorbetegek száma, akkor nem lesz bizonyíték arra, hogy a COVID miatt volt... végül is igaz... lehet, hogy a bolygók konstellációja okozta a bajt, vagy HAARP.

2021. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
6%
Hagyjátok abba a riogatást.Én fogorvos vagyok, és én is a Sinopharmmal oltattam be magam. Az illetékes orvoskollégák megvizsgálták,a Sinopharm is véd!
2021. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%
Fogorvos. Aha. Akkor már tuti vagy.
2021. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én pedig Dr Orbán Viktor Mihály vagyok.
2021. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!