Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezután feljelenthetem az...

Ezután feljelenthetem az irodalomtanárom, ha elmondja, hogy valamelyik költő homokos volt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 17:08
1 2 3 4
 1/33 Rothadó Narancs ***** válasza:
91%
Szép új világ
2021. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Xd. Inkább tanuld meg rendesen a tananyagot, mert olyan butus leszel minta döntéshozóink.🤣
2021. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok homokosokról tanulni.
2021. júl. 1. 17:13
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Azaz feljelentheted, de kiröhögnek a rendőrök (vagy a tankerület vagy az igazgató ha ott jelentenéd föl).

Amúgy régen sem volt szokás 18 év alattiak előtt érzékeny dolgokat kiteregetni költőkről, írókról.

Bőven elég, ha egyetemen az irodalom leendő szakemberei találkoznak ezekkel.


Hogy melyik volt homoszexuális, melyik pszichiátriai beteg, melyik alkoholista, melyik nemi beteg, melyik milyen kábítószert próbált ki és melyikük vált a rabjává.

2021. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
Spoiler alert: Verlaine egyszerre volt homokos és pedo. Rimbaud-t tolta még fiatalkorúként.
2021. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
Én már feljelentettem az egyetemen a digszám előadót, mert valami Turing gépről magyarázott, amit egy b.zi talált ki.
2021. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
24%

6-ra:

Rimbaud már biztos nem volt gyerek, legföljebb kamasz. Szerintem 16 éves lehetett, mikor a love kezdődött.

2021. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
12%

Viszont Sappho egyértelműen pedofil is volt a leszbikussága mellett, hiszen labdával játszó kislányról írt, akire rámozdult.


Emellett a libsik Turingot is, mint ártatlan áldozatot mutatják be, pedig 18 éven aluli férfiprostival volt, mikor rajtakapták, amiért ha nem is sterilizálás, de most is büntetés járna, jogosan.

2021. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
46%
A kérdező nyilván troll, de a felvetés jogos. Éppen az ilyen öncenzúra kiváltása a cél, hogy a tanárok ne emlegessék a témát, félve az esetleges büntetéstől.
2021. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
50%

Senki nem fog ilyet tanítani, ha mégis, és életrajzként említi, akkor sincsen gond.


Akkor lenne probléma ha mondjuk összefüggésként oktatná, hogy "bezzeg a homoszexuálisok mennyivel jobb költők." Na az már törvényellenes.

2021. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!