Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy szépen lassan...

Most hogy szépen lassan beelőz minket átoltottságbn több európai ország, ahol amúgy is csak nyugati vakcinával oltottak, Orbán elvtárs erre mit fog reagálni?

Figyelt kérdés
Az más kérdés, hogy ott van 1 millió Sinopharm oltott, akik közül rengeteg védtelen, tehát őket én őszintén szólva bele sem számolnám a statisztikákba.

2021. júl. 2. 11:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Soros miatt lesz sikertelen a védekezés...
2021. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%

Miközben kiírtad a kérdést, remélem büszke voltál magadra hogy a furfangoddal most aztán rájöttél a rendszer disznóságára, mi?


Soha sem az volt a cél hogy Magyarországának maradjon örökké a legmagasabb átoltottsága, ez irrealitás. Az volt a cél, hogy február március áprilisban, amikor még javában tombolt a járvány, időben elkezdjünk oltani, amihez a kormány narratívája szerint szükség volt a keleti vakcinákra is.

2021. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
46%
Tudod, hiába van kínálat, ha vannak olyanok akik nem mennek hogy utána nyafizhasanak hogy "de fölösleges"
2021. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
22%
5 millió sinopharm oltóanyagot vettünk.Hogy van akkor 1 millió beoltott?
2021. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2021. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Orbán Viktor nem tudja magát beoltani a rengeteg beoltatlan helyett,mindig elmondta hogy az oltás szükséges és hogy miért.
2021. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
4es, te lemaradtál valahol februárban...
2021. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
6: Érdekes módon még mindig nem haltam bele abba, hogy nem vagyok oltva, és bajom sincs. És én csak egy vagyok a több millió közül.
2021. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%
A kormány megtette amit kellett beszerezte a vakcinákat amilyen gyorsan lehetett,ha valaki nem oltatja magát az már az ő felelőssége.
2021. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%
8as, igen, csak azok akik meg beoltatták magukat, az olyanok miatt szívnak mint te. De nem gond, csak ezek után ne rinyáljatok hogy "akkor minek ennyi oltóanyag ha nem is nő az oltottak száma".
2021. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!