Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért lop még mindig? T...

Kiábrándult Fideszes kérdése:

Orbán miért lop még mindig? Tényleg választ szeretnék mert nem értem.

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez hogy jön a vallás kategóriához?
2021. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Menjél a politika kategóriába, rossz helyre írtad ki a kérdést.
2021. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1/1anonim

1.A 10 parancsolat,ne lopj

2.Illetve a Fidesz már egy vallás fanatikusokkal

3.kdnp lover

4.A templomban folyton róla hallunk

5.Más kategóriát erre nem találtam,hova raknád inkább?Elnyomó diktátorok?

2021. júl. 2. 21:26
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ebben valamennyire igazad van, de akkor se ide kellett volna kiírni. Teljesen más fajták ebben a témában a kérdések.
2021. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Ez a Fidesz fő politikája: a korrupció. A lopás leállításával meg is szűnne a Párt.
2021. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Célpont... válasza:
86%

"Orbán miért lop még mindig?"


Egy kicsit konkrétabban és akkor talán kapsz rá választ.


Definiáld ezt, ezt és ezt lopta, ekkor, ekkor és ekkor....

2021. júl. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező:

1, 10 parancsolat,ne lopj:

(Zsoltárok 146:3, 4) 3 Ne bízzatok a fejedelmekben, egyetlen emberben sem, hiszen nem tudnak megmenteni. 4 Kimegy a szelleme, ő pedig visszatér a földbe, még aznap semmivé válnak gondolatai.


2,Illetve a Fidesz már egy vallás fanatikusokkal:

(Lukács 4:6) 6 és ezt mondta neki az Ördög: „Neked adom mindezt a hatalmat és ezek dicsőségét, mert nekem adatott, és annak adom, akinek csak akarom.


3 kdnp lover

(János 18:35, 36) 35 Pilátus így válaszolt: „Talán zsidó vagyok én? A saját nemzeted és a magas rangú papok szolgáltattak ki nekem. Mit tettél?” 36 Jézus így válaszolt: „Az én királyságom nem része e világnak. Ha a királyságom része volna e világnak, a szolgáim harcoltak volna, hogy ne szolgáltassanak ki a zsidóknak. Az én királyságom azonban nem innen való.”



4 A templomban folyton róla hallunk

(Jelenések 17:1, 2) . . .„Gyere, megmutatom neked, hogyan hajtják végre az ítéletet a nagy prostituálton, aki sok vízen ül, 2 akivel szexuális erkölcstelenséget követtek el a föld királyai, a föld lakói pedig lerészegedtek szexuális erkölcstelenségének a borától.”

(2János 10, 11) 10 Ha valaki elmegy hozzátok, és a tanítása nincs összhangban Krisztus tanításával, ne fogadjátok az otthonotokban, és ne is köszönjetek neki! 11 Mert aki köszön neki, az részes annak gonosz tetteiben.

2021. júl. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező


Talán nem ismered Isten szavának azokat a részeit, ahol Jézus elmondja, hogy a hatalma, nem keveredik a világ uralkodói hatalmával, nem avatkozik bele, és nem támogatja, de nem is támad ellene, hanem a keresztény semleges ilyen ügyekben.

A nagy vallási szajha, aki kapcsolatban van az emberi hatalmakkal, nem Isten akaratával, és tanításával összhangban élnek.

Ennek a világnak az uralkodója jelenleg annak adja a hatalmat akinek akarja, Jézus uralma és a követői nem része ezeknek a hatalmaknak.

A keresztény bizonyos mértékig engedelmes az emberi hatalmaknak, törvényeinek, de csak addig, amíg Isten törvényébe nem ütközik.


Ez is egyik ismertető jele Jézus uralmát támogatói keresztény kis csoportjának.

2021. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik templomban hallasz folyton róla? Mert én rendszeresen járok, de nagyon ritkán szoktam ott hallani Orbán felől.
2021. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A politikusok mindig is felhasználják arra a hatalmukat, hogy még több vagyont szerezzenek. És itt ketté lehet választani a dolgot, mert mi az, hogy lopás? Ami a törvény szerint lopás? Ekkor nem beszélhetünk arról, hogy egy jogász végzettségű politikus lop, hiszen papíron minden rendben, a jogszabályokat nem sérti meg. Még akkor sem, ha egyébként tisztességtelenül járt el, és szerzett vagyont.
2021. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!