Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vicces ez a metapedia?

Bumbi02 kérdése:

Nem vicces ez a metapedia?

Figyelt kérdés

Nekem még uj az oldal.. de hogy lehet egy lexikon elfogult?? (nyiltan nemzeti érzelmü)

egyáltalán.. lexikon..

beirtam két keresést:

- macska

- zsidó


a macskáról van 10 mondat, zsidóságról 10 oldal...


elég gyenge utánzata a wikipediának...


2010. aug. 26. 20:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2010. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
31%
Pár európai széljobber találta ki, mert a nagy kétségbeesésükben tudománytagadók és valóságtagadók lettek, különben nem bírnák ki az életet.
2010. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
66%

De hazudozik a zsidókról, vagy csak mer róluk írni?


Ezen is el kellene gondolkodni, nem?

2010. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Pro Patria ***** válasza:
15%

Én eleve nem értem, miért nem zárják be az efféle embereket egy jó mély pincébe, amíg rájuk nem rohad a lakat... Miért engednek hülyeségeket beszélni az ilyeneknek?

(Értsd: kurucinfó, metapédia, stb)

2010. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Pro Patria ***** válasza:
21%

Az utolsó vagyok, az utolsó előttinek üzenem:

Mert te aztán olyan sok zsidóval találkoztál eddig, ugye?:)

2010. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
61%

Az utolsó vagyok, az utolsó előttinek üzenem:

Mert te aztán olyan sok zsidóval találkoztál eddig, ugye?:)



Két évig volt egy zsidó a közvetlen főnöm, de ez szerintem semmit nem jelent. Illetve csak annyit hogy őt, mint a főnökömet vagy embert elég jól megismertem!


De másolj már be valamit a metapédiából, ami nem vasalható a zsidókra mint népcsoportra!


Persze ha neked az is baj, hogy pusztán valaki beszél a zsidókról az gáz.


Az valahol olyan cionista.

2010. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
69%

Az utolsó vagyok, az utolsó előttinek üzenem:

Mert te aztán olyan sok zsidóval találkoztál eddig, ugye?:)



Szóval, aki kiteregeti a zsidók szennyesét az el kell taposni?


Milyen ismerős akcentus!

2010. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
39%

"Két évig volt egy zsidó a közvetlen főnöm, de ez szerintem semmit nem jelent. Illetve csak annyit hogy őt, mint a főnökömet vagy embert elég jól megismertem!"


Igen, egy zsidót jól megismertél, és abból már egyből arra tudsz következtetni, hogy az összes zsidó olyan, mint az az egy ember. Bravó, te aztán okos ember vagy!

Mit szólnál hozzá, hogyha egy külföldi meglátna Magyarországon egy alkoholista csövest és abból egyből bátran kimondaná, hogy "minden magyar alkoholista csöves."?

2010. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem értettem miért akkora bűn a zsidókról beszélni! (most itt nem a "mocskos zsidók" meg ehhez hasonló dumákra gondolok). Az sosem zavart senkit, ha egy oldal mondjuk a keresztényeket szidta, vagy hányan háborodtatok fel azon, hogy Dánia Mohamed karikatúrákat csinált, és az iszlám vallásúak tüntettek? Gondolom az nem annyira zavaró. Ez a kettős mérce gyerekek! Aki csak kimondja, hogy "nem tetszik a cionizmus", vagy "nem szeretem annyira a zsidókat, mert rossz tapasztalatom van velük" az egyből megvetendő, rasszista, antiszemita, mit tudom én micsoda! Ezen el kéne gondolkodni. Igen én is biztos netnáci, meg antiszemita vagyok.
2010. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy zsidót jól megismertél, és abból már egyből arra tudsz következtetni, hogy az összes zsidó olyan, mint az az egy ember. Bravó, te aztán okos ember vagy!

Mit szólnál hozzá, hogyha egy külföldi meglátna Magyarországon egy alkoholista csövest és abból egyből bátran kimondaná, hogy "minden magyar alkoholista csöves."?



Nem értem miről beszélsz?

Semmit nem mondta a zsidó főnökömről.

És nem is akarok rosszat mondani, mert semmi bajom nem volt vele.


De az hogy ne lehessen írni rolluk, ezt valahogy nem értem.

2010. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!