Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szegény emberként jobban...

Szegény emberként jobban járnék az ellenzéki győzelemmel?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 18:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2021. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
32%
Az van hogy a média sulykolja ezt a korrupció, lopás dolgot és sokan azt hiszik hogy azért nem keresnek annyit mint más mondjuk Ausztriában mert ez a kormány van, én attól tartok hogy ha nyer az ellenzék az lesz mint annak idején, vagyis nőni fognak a vagyoni különbségek, a szegény még szegényebb lesz.
2021. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Többkulcsos adóval magasabb lenne a fizetésem és a fidesz gazdaságpolitikája kifejezetten a gazdagoknak kedvez. A kisemberek többet adóznak, mint a vállalkozók
2021. júl. 4. 18:24
 4/35 anonim ***** válasza:
39%
Nem, az egykulcsos adó nagyon jó döntése volt a kormánynak.
2021. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%

"A kisemberek többet adóznak, mint a vállalkozók"

Nem. A kisemberek kevesebbet adóznak, hisz kevesebb a fizetésük, de ugyanakkora hányadát adják oda, mint a többet keresők.

2021. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2021. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg. Azért én sok erősen Fideszestől is visszahallottam négyszemközti beszélgetések során, hogy a gazdagabbak fele sokkal többször tesz gesztusokat a kormány.

Nem a gyenge keresetűek vannak támogatva és ez tény sztem.


És igen beszél az ember más pártot támogatókkal is közben, nem ördögtől való dolog!

2021. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
39%
A többkulcsos adó csak a fekete gazdaságot erősítené, így is sok a minimálbérre bejelentés, akkor még több lenne.
2021. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
43%
Mindenképp gazdaság élénkítő hatása van az egykulcsos adózásnak ami meg a béremelések terén jelentkezik.
2021. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%
Igen jobban jársz.
2021. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!