Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen erős a gyűlöleted a...

Milyen erős a gyűlöleted a másik politikai szekta iránt?

Figyelt kérdés
Tehát ha te mondjuk a fidesz szektába tartozol mennyire gyűlölöd a ballibeket? Vagy ha te mondjuk a ballib szektában vagy mennyire ellenszenvesek a fideszesek?

2021. júl. 5. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Nem kedvelem a másik szektát
Gyűlölöm őket
Sokszor nem tudok aludni és a magánéletre koncentrálni a gyűlölettől
Fizikailag is ártanék nekik ha tudnám hogy nem buknék le
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Múltkor beléptem egy DK-s csoportba kiváncsiságból és konkrétan elfogott a rosszullét amit ott láttam, akasztani akarják a Fideszeseket, van aki még konkrétan kínzásokról elmélkedett stb..


Gusztustalan ami ma folyik a politika térben. Sajnos még sima hírek alatt is látni sok embert aki komoly BTK-s dolgokkal fenyegeti a Fideszeseket, de nem is csoda amikor az ellenzéki vezérek is fenyegetőznek, hogy így meg úgy börtön, stb..

2021. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Én DK-s vagyok, és olyan szinten gyűlölöm őket, hogy még a szemüket is kilövetném.
2021. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
#1-es Gondolom a Mandiner és a Vadhajtások kommentszekciójában semmi olyat nem látsz amitől elfogna a rosszullét.
2021. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

#3

De ők "fasiszták". A baloldal meg ÁLLÍTÓLAG toleráns és elfogadó.

2021. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
4es, a baloldal igenis toleráns és elfogadó. Tolerálják ha korábban mást mondtál de beállsz közéjük és elfogadják hogyha ki kell csinálniuk téged mert nem vagy bolsevik.
2021. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valami kimondhatatlanul vicces és szánalmas abban, ahogy az egyes táborok egybites droidhadseregei egymásnak esnek...
2021. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudok mással is foglalkozni a dologtól függetlenül.
2021. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: még itt is:D
2021. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!