Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért nincs az ellenzéki...

Azért nincs az ellenzéki önkormányzatoknak soha elég pénze hogy bukjon a Fidesz?

Figyelt kérdés
Nem értem ezt a ballib logikát! Mindenen spóroltak még a covid előtt is közben nem lett több pénz csak kevesebb. Egy csomó fejlesztést leállítottak többségében olyanokat amelyre megvolt a fedezet de a kormányt kérik számon hogy miért nem ad a fejlesztésekre pénzt. Nyilván mert előbb a megkezdett munkákat kellene befejezni aztán lehetne szó több pénzről. Kormány szidása helyett nem lehetett volna azt mondani hogy a 22 - es kampányra "tartalékolnak" még a sokszor kiábrándult ellenzéki szavazók is jobban megértenék ezt. Így viszont érthetővé válik hogy miért vót hiszti amikor a kormány az embereket segítette a válságban az önkormányzatok helyett!

2021. júl. 5. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Bocs, de ki is van hatalmon? Ki osztogatja az ország vagyonát pl. az önkorik felé is?

Ja, a Vezír.

2021. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.


Bocs de nem mondtam olyat hogy nem így van.

2021. júl. 5. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én mondom, hogy nem így van. Az önkormányzatok a bevételük elenyésző részét szerzik az államtól, a tetemes részét adók formájában kapják.
2021. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
A baloldal lopja a pénzt. A jobboldal is korupt, de mindenre is telik emellett
2021. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!