Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzekiek! Nem lenne jobb...

Ellenzekiek! Nem lenne jobb ha ti is fideszesekke valnatok?

Figyelt kérdés

Panaszkodok, hogy rendszeresen fideszes plakatkampanyok es reklamok vannak es allitolag manipulalo nemzeti konzultaciok. Ha nem lennetek ellenzekiek akkor nem kellenenek ezek a kampanyok es ezzel sok penz meg lenne sporolva.

Valasztasokra se lenne tobbe szukseg. A valasztasok is sok penzbe kerulnek.

A kampanyokbol es a valasztasokbol megsporolt penzekbol a csaladok az allamtol teljesen ingyen kaphatnanak sajat oroklakasokat es meg maradna penz mas celokra. Csak gyereket kellene vallalnotok es jarna az ingyen lakas.

Panaszkodtok, hogy egyre megosztottabbak a magyar emberek. Ha ti is fideszesse valnatok akkor megszunne a megosztottsag mert csak egy nagy tabor lenne.

Panaszkodtok a korrupciora. Ha megszunne minden ellenzeki akkor senki nem panaszkodna korrupciora hanem mindenki a sajat dolgaval torodne es sokkal boldogabb elete lenne.

Miert nem veszitek eszre, hogy az osszes gondotokat ugy lehet megoldani, hogy ti is FIDESZ szavazova valtok?



2021. júl. 7. 11:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Pont ezt akartam kiírni én is. Szerintem királlyá kellene koronáznunk Orbánt!! Narancs forevör!!
2021. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Tehát ha nem beszélünk a problémákról, akkor nincsenek?
2021. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Vanak dolgok amik nem ratok tartoznak. Nektek csak a sajat eletetek kozvetlen problemaival es azoknak a megoldasaval kellene foglalkoznotok. Nem pazarolnatok az energiatokat arra amihez nincs kozotok. Hatekonyabban tudnatok elni.
2021. júl. 7. 12:04
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Fuu de buta vagy
2021. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ugyanis én szerelmes vagyok Gyurcsány Ferencbe. Love Feri💘💕
2021. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
De egyszerűbb politizálni, mint csajozni. 🤷‍♂️🤷‍♂️
2021. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ha politizalas es ellenzekieskedes helyett csajoznatok, akkor lenne csajotok.
2021. júl. 7. 12:18
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

3:

Hát pl. mikor apam amúgy eredetileg politikamentes munkahelye megszűnt, mert Fideszes strómant neveztek ki a szervezet élére, akkor azért befolyásolta az életét. Mikor apósom munkahelye megszűnt, mert a cég tulajdonosát egy Fideszes oligarcha csinálta ki nem éppen tisztességes módszerekkel, és a teljes osztályt leépítették, akkor az ő életét is befolyásolta.


A politikával lehet nem foglalkozni, de a politika bizony foglalkozik veled. Normális esetben nem csak akkor foglalkozunk vele, ha már közvetlenül érint, mert akkor már késő.

2021. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenzékre (ellenzekre) természetesen szükség van, hogy felhívja problémákra,hibákra a kormány figyelmét, csak ezt normális módon, hangnemben kell csinálni.
2021. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem mindegy miert szunt meg a munkahelyuk? Ilyenkor kell keresni egy uj munkahelyet.
2021. júl. 7. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!