Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pártolnátok, hogy a kormányren...

Pártolnátok, hogy a kormányrendelet ellenére legyen mégis kötelező a maszkhasználat bizonyos helyeken?

Figyelt kérdés

És igen, ezt oltottként írom. Szerintem a maszkhasználat nem csak a Covid megfékezésében játszott szerepet, de annak köszönhetően elkerülhettük idén az influenzajárványt is. Tudom, hogy ilyen nagy melegben nem a legkellemesebb, viszont a fenyegető Delta-variáns, és a közel 4,5 millió oltatln miatt erre nagy szükség lenne. (Azokról nem is beszélve, akiknél bár be lettek oltva, nem alakult ki semmilyen immunitás. 60 év feletti Sinopharmmal oltottak.)


Ha kötelezővé tennétek, hol tennétek kötelezővé?



2021. júl. 7. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%
Felesleges a maszk és a legtöbb embernek elege is van már belőle. Nem véletlen, hogy szinte senki sem viseli már.
2021. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem találtam azt a válaszlehetőséget hogy leszarom, így megjelöltem az "a" választ.
2021. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én azt csinálnám, hogy megfelelő kapacitás mellett kedvezményt (80-100%) adnék minden személynek egy FFP3 maszk vásárlásához, mert az elvileg akkor is megfelelően véd, ha a hordója kivételével senkin sincs. A többiek pedig éljenek végre szabadon. Megváltás, hogy már nem kell, sokkal szívesebben megyek be bárhova is.
2021. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!