Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek tudáshoz kéne...

Szerintetek tudáshoz kéne kötni a szavazást?

Figyelt kérdés
Például minden választás előtt le kéne tenni egy vizsgát az összes párt/jelölt által meghírdetett programról (nem lenne komplikált csak, hogy általánosságban tisztában legyünk, hogy ki mit szeretne) és csak akkor mehet szavazni ha mindegyikről tud egy elfogadható mennyiséget.

2021. júl. 8. 17:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Tipp-mixen is csak saccolni tudsz! :)))
2021. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%

"az összes párt/jelölt által meghírdetett programról"


Egyiknek sincsen a Fideszen kívül 😂

2021. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 Ajánlom a Második Reformkor interjúkat az ellenzéki jelöltekkel. Mindegyik programját hallgathatod másfél órán keresztül.
2021. júl. 8. 17:56
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
2-es, a hozzád hasonlók miatt születhetett ez a kérdés :D
2021. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
3-as, De az ellenzékiek programja NEM MŰKÖDIK! Tönkrement bele az ország!
2021. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

3

Dumálni meg ígérgetni mindenki tud...

Én is most itt kapásból megigérhetem, hogy ha győzök, akkor minden diáknak ingyenessé teszem a tömegközelkedést, a jogsit, az albérlet díjak felét fizeti majd az állam, sőt új lakásokat építettnék hatalmas mennyiségben hogy mindenkinek olcsón lehessen saját otthona, bevezetném a négynapos munkahetet, legalizálnám a füvet... blablablba. Sőt közben szidnám is a kormányt, hogy az diktatórikus meg gonosz, hogy az emberek még inkább azt akarják hogy én nyerjek...

tessék. ennyibe telik összerakni egy ellenzéki programot. néhány hangzatos ígéret aztán kész is

2021. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
A Fidesznek soha nem volt programja. Csak annyi, hogy Orbánt jelölik miniszterelnöknek.
2021. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#5 Most azt akarod mondani nekem, hogy Gyurcsány kipróbálta már az összes jelölt egymást gyakran kizáró programjait? Mókás időszak volt.
2021. júl. 8. 18:13
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Nehogy már a 6 általánost (3 első, 3 második) végzett Orsós Gazsi - aki 2 pártot nem tud felsorolni - szavazata ugyanannyit érjen, mint az enyém.
2021. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%
Nincs is programjuk a pártoknak, legalább is eddig.
2021. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!