Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek ennyit foglalkozni a...

Minek ennyit foglalkozni a melegekkel?

Figyelt kérdés
Bár gusztustalannak tartottam mindig is hogy két férfi egymást dugja, úgy nagyon sohasem érdekelt a téma, nem beszéltem róla, nem tettem szóvá, mert gondoltam próbálok elfogadó lenni velük, minek bántsam a másikat? Mostanra viszont már kezdenek egyre jobban irritálni, szivárványos karszalagok a fociban, az nba-ben, melegek a sorozatokban, filmekben, reklámokban, colán, mcdonaldsban, épületeken szivárványos zászló, felvonulás helyett már egész pride hónap... minek ez már ? hagyjanak már békén vele.
2021. júl. 8. 17:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
61%
De a fudan egyetem is tereli valamiről a figyelmet.
2021. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
7%
Sok homok kell egy ekkora beruházáshoz.
2021. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
97%

"De a pedofilok között sok a homokos, vagy nem így van?"

Na akkor a gyengébbek kedvéért, aki ha nem tudnak valamit, nem olvasnak utána.

A pedofiliát úgy a legegyszerűbb leírni, hogy az agyukban valami rosszúl van bekötve, ami másból óvó-védő ösztönt vált ki, tehát a gyerekek, az náluk szexuális ingert. Ez független attól, hogy milyen nemhez vonzódik, az egy másik dolog. És igen, így vannak pedofilok, akik a lány gyermekek, és vannak akik a fiúk iránt táplálnak ilyen patológiás vágyakat.

Azért mert egy felnőtt ember a saját neméhez vonzódik, NEM fog vonzódni a gyerekekhez, ahogy normálisan a heteró felnőtt férfiak sem vonzódnak a kislányokhoz. A két dolog nem függ össze, és elég szomorú, hogy a 21-ik században ezt még magyarázni kell az embereknek.Ahogy azt is, hogy a szekxuális beállítottság nem döntés kérdése, ilyen formán pedig aki azt hiszi, mert a gyerek tisztában van vele, hogy léteznek melegek, akkor majd ő is meleg lesz, az inkább ne vállaljon gyereket.

2021. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
32%

20: "Senki sem foglalkozott a melegekkel, amíg a Fidesz elő nem vette a témát"


Volt annak előzménye.

"Meseország mindenkié" - emlékszel erre az ügyre?

2021. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%

"Meseország mindenkié" - emlékszel erre az ügyre?


Aminek Dara Dóra csinált reklámot, ezáltal napok alatt elkapkodták a polcokról, miközben amúgy a kutya sem tudott volna róla, mert csak egy volt a sokadik ilyen témájú könyv közül amit mindig kis példányszámban értékesítettek?

2021. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
46%

25: "csak egy volt a sokadik ilyen témájú könyv közül"


Na, ez nekem újdonság! Korábban is voltak már ilyen mesekönyvek, csak nem kerültek a figyelem középpontjába?

2021. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

A meseország annyiban volt első, hogy az első magyar, tehát nem fordított.

Azért ezeket egy elég szűk csoport veszi, és a meseország mindenkié körül sem volt semmi nagy felhajtás, nem jelentette be a tv se semmi, hogy ez most az első LMBTQ tartalmú (egyébként nem csak az) mesekönyv. Alig tudtak volna róla, ha Dara Dóra nem csap neki egy kis reklámot. Akkor most ki is "provokált"?

2021. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

27: nyilván Dúróék is elsősorban politikai haszonszerzésből kapták fel a témát, ahogy Orbán is teszi most


Az egészről töredék ember értesült volna a Dúró-féle hajcihő nélkül, nekik csak arra kellett az egész, hogy ezzel kerüljenek be a hírekbe.

2021. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!