Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek ennyit foglalkozni a...

Minek ennyit foglalkozni a melegekkel?

Figyelt kérdés
Bár gusztustalannak tartottam mindig is hogy két férfi egymást dugja, úgy nagyon sohasem érdekelt a téma, nem beszéltem róla, nem tettem szóvá, mert gondoltam próbálok elfogadó lenni velük, minek bántsam a másikat? Mostanra viszont már kezdenek egyre jobban irritálni, szivárványos karszalagok a fociban, az nba-ben, melegek a sorozatokban, filmekben, reklámokban, colán, mcdonaldsban, épületeken szivárványos zászló, felvonulás helyett már egész pride hónap... minek ez már ? hagyjanak már békén vele.
2021. júl. 8. 17:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

8

hát azt nehezen hiszem el hogy minden tizedik ember meleg.

2021. júl. 8. 18:15
 12/28 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg a fideszeseket. Ha Orbán nem habosítaná a témát, akkor jóval kevesebb szó lenne róla.
2021. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
hát nem hinném, hogy orbán miatt vannak szivárványos szalagban az amerikai kosárlabdacsapatok. :D
2021. júl. 8. 18:17
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

Amikor a négerek megjelentek először filmeken, sorozatokban, stb., akkor ugyanezt mondták, hogy miért kell ennyit foglalkozni a négerekkel. Azért kellett, mert hátrányos helyzetben voltak.


A melegek ugyanígy érzik, pl. két nő nem házasodhat. Miért? Kit zavar ez, ha nekik így jó? Zavar téged, ha két nő vagy férfi kézenfogva megy az utcán?


Régen azon háborodtak fel, ha egy fehér-néger pár ment az utcán, most már elfogadott. Bár van, aki rájuk is azt mondja, hogy természetellenes, ha egy fehér összeáll egy négerrel.

2021. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%
13: és az kit zavar, ha abban vannak? Bántja a szemedet? Engem nem foglakoztat a dolog, kinek ártanak ezzel?
2021. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Így van aztán jön a ló meg a szamár is.
2021. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
77%

#10

"De a pedofilok között sok a homokos, vagy nem így van?"


Ezt talán a megrontott kislányoktól kellene megkérdezned, mondjuk Natascha Kampuschtól, akit tízéves korában rabolt el és tartott fogva egy pedofil férfi, vagy az amstetteni rém lányától, akit a saját apja tartott fogva 24 évig a pincéjében.

2021. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
72%
Az az érdekes, hogy engem valahogy abszolút nem zavar ha szivárványos szalagot vagy bármi ilyesmit látok. Tudod miért? Mert hidegen hagy. Téged úgy látszik nem.
2021. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
18%
A homokosoknak jó a férfi illemhely, vagy nekik a női kell, vagy esetleg lesz nekik külön majd?
2021. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
84%
Senki sem foglalkozott a melegekkel, amíg a Fidesz elő nem vette a témát, hogy terelje a figyelmet a Fudan Egyetemről meg a sztrádakoncessziókról.
2021. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!