Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudják azt az emberek,...

Miért hazudják azt az emberek, hogy szegénység van, amikor Európa egyik legfejlettebb országa vagyunk? Nyugat cenzúráz mindent?

Figyelt kérdés
Mi a jó abban a nyugati médiának, hogy folyamatosan minket bántanak, és lenéznek? Magyarországon mindenki jól él, sokkal fejlettebbek, gazdagabbak vagyunk mint a legtöbb nyugati ország. Aki ennek az ellenkezőjét állítja, az szimplán hazudik és nincs tisztában a politikai kérdésekkel. Orbán annyi mindent elért már, mint korábban senki más Magyarországon.
2021. júl. 9. 10:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon gyenge trollkodás,én vagyok felháborodva hogy ennyire futja csak.Követelem a minőségi troll kérdéseket!
2021. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Troll kérdés? Mi abban trollság, hogy számok tömkelege bizonyítja azt, hogy Orbán messze a legsikeresebb politikus az utóbbi időben? Nyilván csakis troll lehet az, aki Fideszes.
2021. júl. 9. 10:30
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok hülye kérdéssel találkoztam, de ez…. Ez csupán azt bizonyítja, hogy milyen gyenge az emberi elme, mennyire megvezethető.
2021. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Csak meg kell nézni, hogyan áramolnak ide a nyugat-európai orvosok. Ez mindent elárul.
2021. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem szokták mondani az emberek hogy szegénység van, inkább azt hogy a nyugat európai országokban még mindig sokkal jobban keresnek mint nálunk.
2021. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki elmondja a véleményét nincs ezzel baj.
2021. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia, megadod a dílered számát, én is kérek ebből a cuccból.
2021. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Erről a kérdésről egy Orbán-paródia jutott eszembe....

"A munkanélküliséget foglalkozásnak minősítettük, így nyertünk 3 millió helyet - ingyen"

2021. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Könnyesre röhögtem magam mire elolvastam amit ez a kérdező ítt leírt.:))))))))
2021. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
Aki nem érzi a kérdésben az iróniát, azt csak sajnálni lehet.
2021. júl. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!