Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha a (jelenleg...

Szerintetek ha a (jelenleg nem létező) ellenzéki oligarcháké lennének a Balaton és a Velencei tavi üdülőhelyek, már berobbant volna nálunk is a delta hullám?

Figyelt kérdés

Mindenki az oltatlanokat cseszteti, holott matematikai tények szerint semmi köze az oltottak arányának ahhoz, hogy hol robban be. Az UK és Izrael magasabban oltott ország mint mi (és minőségibb oltóanyaggal) és mégis úgy berobbant nálunk már most mint a szar.

Az emberek hazudnak (a pénzért), de a matematika, a számok nem.

Egyébként is sokak szerint semmit nem ér már a wuhani vakcina, mert a felismerhetetlenségig mutálódtak a fehérjék az indiain. Így adtunk az oltással a szarnak egy pofont.

Most olvasom, hogy előreláthatólag, nálunk 2 hónap múlva fog berobbanni elkerülhetetlenül. És akkor fogtam a fejem, mondom 2 hónap, pont akkor amikor Mészáros Lőrinc és a NER oligarchák már megszedik magukat és vége lesz a szezonnak, micsoda véletlen :D

Lehetséges, hogy sinyi-sunyi-sunyerák módon már most is itt van és terjeng a delta, de a köpcös gömböc sunyi módon eltitkoltatja a médiával? Álmodtam én már olyat, hogy világsztárral szerelmeskedek, de olyan még a legvadabb álmomban sem jött elő, hogy Orbán kleptomán lemondott volna egy fillérről is.

Szerintetek?



2021. júl. 10. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Egyetlen vírus sem mer packázni Orbán Viktorral!
2021. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Na szép volt, mára teljesítetted a göbbelsi-propaganda házifeladatot, mehetsz vacsizni.
2021. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!