Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Jakab feljelen...

Mi a véleményed Jakab feljelentette a melóst?

Figyelt kérdés

Jakab bement egy építkezési területre és amikor dudált rá a melós durván leosztotta és feljelentéssel fenyegette


[link]


[link]



2021. júl. 10. 20:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20%

Jákob egy akkora hős. Legközelebb kirugdossa a fideszes nyuggerek alól székeket és összetöri a járókáikat. Megérdemlik mert fideszesek.

Utána feljelenti őket -:)

A nemzet hőse!

2021. júl. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
69%

Most nem védeni szeretném Jakab Pétert, de én szerintem az érmének két oldala van. Mind a két fél hibás volt valamilyen szinten.

Biztos vagyok benne, hogy a sofőr a traktor beszállása előtt észrevette, hogy épp forgatás folyik a közterületen (építkezési terület a kerítésen belüli helyszín, Jakab a kerítésen kívül forgatott az embereivel, tehát az már K Ö Z T E R Ü L E T).

A másik oldalt nézve valóban meglepett a nő, majd Jakab kirohanása. Ettől függetlenül nem csalódtam a Jobbikban, én ugyanúgy támogatom őt miniszerelnök-jelöltnek, mint azelőtt. Ez az én véleményem.

Kíváncsi lennék, ha Orbán Viktor forgatott volna ott egy kampányvideót, és ott is ily módon történtek volna az események, milyen büntetést kapna az a melós!?

2021. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
20%
uccsó Jakabon kívül senki nem olyan suttyó, hogy egy soktonnás behemót lassú közeledésére fittyet hányna
2021. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
76%

23: Gondolkodj már egy kicsit! Jakab, mikor elkezdte a beszédét, nem volt mögötte egyetlen traktor se! Bizonyíték: [link]

Ha ez sem elég, egy ember szemtanúja volt annak, hogy emberek vannak kint a kerítés után: [link]

A képeken látható, hogy a kampányfilm kezdetekor ugyanaz a traktor a kerítésen BELÜL (azaz az építkezési területen belül) található! A traktor vezetője tisztában volt azzal, hogy a kapu után kb. 20 méterrel emberek vannak és filmeznek. Ha valóban munkai célból akart volna hátra fele tolatni, akkor megkéri a munkás a Jobbikosokat, hogy haladjanak hátrébb. És nem lett volna ekkora "botrány" az egészből.

Te csak a felvétel utolsó egy percét láttad! Egyértelmű, hogy ha a mondandója előtt tolatott volna a traktor, akkor nem forgattak volna azon a helyszínen.

Talán ott voltál, amikor az esemény történt? Gondolom nem! Így ne állítsál olyan dolgokat, amit az 1 perces vágott videóból következtettél!

2021. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
43%
ez semmit nem változtat azon, hogy nem állok meg az út közepén, pláne ha egy sípoló monstrum jön felém, ilyenkor arrébb állok azt kész, JP egy bohóc
2021. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%

Hogy mersz bohócozni egy olyan hőst mint Jakab? Még akkor is ha egy szerencsétlen bohóc.

Dobrev kivágja Gyurcsányt és Jakabbal fog összeállni mert neki nem a piás pisis hane a hős Jakab kell -:)

2021. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%

Csakhogy egy nehéz gépkezelő részéről is lássátok a tényeket!

Lehet itt a Jakabot szidni vagy seggét nyalni, de én pártatlan vagyok a témában, viszont pár dolog mellett nem tudok elmenni!

Na azért a "kolléga" részéről is kicsit fel van fújva a történet. Szóval kedves kolléga, szépen tessék bemenni és leadni a nehéz gépkezelői jogosítványt!

1 lett volna helyed elfordulni szerintem (hasonló géppel dolgozom) A Transit mellé be tudtad volna tenni a seggét ha alászeded. Ha nem fér felemeled a gémet a kerítés fölé.

2 ha már ilyen szép választékosan tudsz beszélni a videóban akár ki is szólhattál volna a fülkéből hogy legyenek szívesek elállni mert munkát végeznél nem hiszem hogy sokat vett volna el az értékes idődből!

(mellékesen megjegyzem a "ha nem viszem oda az anyagot 20 melós áll" ha odaviszed akkor is csak a lapátot támasztják baszod vagy cigarettáznak, többször láttam már arrafelé járva)

3 Nem ő ül a gépben, honnan a francból tudná egy átlag ember vagy politikus hogy annak a gépnek mekkora a fordulási sugara? TE ülsz benne rád van bízva, ha kárt vagy sérülést okozol téged vesznek elő nem a szomszéd Marika nénit!

4 nem az a megoldás hogy a gépet a "seggébe" nyomod. videón látszik hogy használod a tükröket és sasolsz hátrafelé, mi a francnak kell ilyen közel menni az emberekhez? ha valamelyik megsérült volna, teljesen jogosan téged vesznek elő akár munka vagy közterület mert láttad hová tolod a seggét a gépnek!!!

5 simán elmehettél volna jobbra még tolatva is és majd megfordulsz valahol. Érdekessége ennek a gépnek hogy előre is és hátra is tud menni kb 25el és szinte álló helyben megfordul, tehát időt nem veszítesz és tud oldalazni is! Ja csak hát ahhoz meg kellene nyomni egy gombot kolléga!!!

6 és még ami a legjobban felbassza az agyam b**zdmeg, hogy utána még 3szor mozdítod a gépet rá a nőre! pszichológiai eset vagy barátom, tologass talicskát inkább! És még te akarsz jogi lépéseket tenni??? Szerintem nagyon rosszul jönnél ki belőle.

7 ez szerintem nem munka hanem közterület ahogy a videóban és a google térképen is látszik! az autósra is rátolod ha lassabban jön az utcában?

Üdvözlettel egy nehéz gépkezelő kolléga!

2021. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
38%
A hős csak teszi a munkáját. Akkor is amikor feljelenti a melóst mert ő egy ilyen hős. Vagy inkább bohóc -:)
2021. júl. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!