Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab P. szándékosan provokált...

Jakab P. szándékosan provokálta a "melóst"? Érzi, hogy a DK/ellenzék vele akarja elvitetni a balhét?

Figyelt kérdés

Jeszeszky Zsolt a műsorában azt az elméletet fejtegette, hogy Jakab szándékosan provokálta a melóst, amiért a DK rá akarja verni a balhét. Erről van szó [link]


Jeszenszky elmélete szerint Jakab már érzi, hogy szándékosan erősítette fel a "közvéleménykutató" cégek által a népszerűségét az ellenzéki vezetőség. Mindenhol őt nyomják, mint a nép egyszerű embere imaget. Őt akarják megtenni miniszterelnök jelöltnek. Eltűntek úgy egy hónapja a Karácsonyt éltető propaganda cikkek a balos médiából és helyettük a Jakabot népszerűsítők jöttek. A népszerűségét is felnyomták.


Jakab Péter ezt érzi is. Vele akarják elvitetni a balhét. Amikor kikapnak 22-ben azt fogják mondani Jakabéknak, hogy lám elvesztettétek, pedig minden ellenzéki párt beállt mögétek. Ti tehettek róla. Így akarják a Jobbikot szétverni és beolvasztani magukba. Ezt az elképzelést az is megerősíti, hogy Jakabék azóta is nyomják ezt a videot, ügyet. Miközben emiatt a népszerűsége megfeleződött. [link]


Nagyon reális elmélet és Jakabék az eset után továbbra sem szálltak le az ügyről. Lehet szándékosan? Érzi, hogy vele akarják a balhét elvitetni?



2021. júl. 10. 14:46
A kérdező szavazást indított:
Érdekes összefüggések vannak a háttérben. Igen, lehet
Csak melege volt Jakabnak, kicsit túlvitte. Ő nem is ilyen
Jakab nem tudatosan cselekszik. Nincsen benne több csak ami látszik
A Fideszesek direkt küldték oda a munkást
Nem érdekel a politika
39 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Rendszeres nézője vagyok a műsornak, de ezzel én sem értettem egyet. Jakab simán ekkora bunkó és ügyetlen stratéga.
2021. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

A baloldalnak egyátalán nincs szüksége Jakabra, csak a szavazókra.


Ezt vagy nem látta, de inkább nem érdekelte, főleg, hogy megint visszaerősödtek a legerősebb ellenzéki pártnak.


Én arra sem wsküdnék, hogy benne marad a koalícióban, másod, vagy harmad hegedűsnej.

Elég hiú ahhoz.


Most meg túltolta a dolgot.


Az még, hogy a gépkezelő nem is Mészarosról dumák tiszta vicc


De nem értem az egész sztorit.


Közönség nem volt, újságírók sem,csak az ő stábja egy mobiltelefonnal kamerázva.


Ez, amik nyilvánosságra hoztak nem hoz neki egy szavazatot sem.

2021. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Jakab olyan szánalmas. Próbál magyaroskodni de nincs benne.

Dobrevben sincs de nem is magyarorkodik hanem nyíltan okádja a magyar gyűlöletét.

2021. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Nálatok DJ Jeszy a színvonal. Hát, büszkék lehettek magatokra.
2021. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig tudatosan nyomta a csávó az anti-Orbán kurucosággal meg a parizeres májkrémmel.

Hogy most mi lelte ezzel a melóssan, nem tudom. Mintha nem érezné, hogy ő pont ezeknek az embereknek a szavazataira hajt. Szerintem napszúrást kapott ott.

2021. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

nem volt megrendezve a jelenet, és jakab pánikba esett


na nem baj, küldjük el ezt az embert putyinhoz uránkazettákról meg földgázról tárgyalni

mi baj lehet

2021. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!