Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Maguk kire fognak szavazni?...

Maguk kire fognak szavazni? Hajrá Orbán Viktor! Hajrá Fidesz

Figyelt kérdés

#Hajrá Orbán Viktor
2021. júl. 11. 00:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Viki bá'-ra. 😊
2021. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 Kérem ne beszéljen ijen tiszteletlenül a miniszterelnök úrról. Köszönöm!
2021. júl. 11. 00:41
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem Ali (viktor) babára az biztos 😂😂
2021. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem a Fideszre.
2021. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Én sem
2021. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Még mielőtt valaki kritizálna, nem nézek le senkit a poltikai ideológiája miatt, egyszerűen csak a saját álláspontomat közlöm (amire a kérdés irányul).

Én nem fogok szavazni, mivel még nem töltöttem be a szükséges korhatárt és nem is Magyarországon élek.

Ha tehetném, akkor az Ellenzéki Összefogásra szavaznék. Nem azért, mert szimpatikus (nem igazán az), csupán azért, mert az én személyes véleményem szerint Orbán Viktor rossz irányba tereli az ország jövőjét. Nem szimpazizálok sem Oroszországgal, sem Kínával, ellenben sokkal kifizetődőbbnek tartanék egy esetleges szorosabb kapcsolatot az Európai Unióval, az Amerikai Egyesült Államokkal és úgy általánosságban a Nyugattal.

Naphosszat lehetne vitatkozni arról, hogy az oroszok, a kínaiak, a németek, vagy épp az amerikaiak kezelik helyesebben az adott helyzeteket, de úgy sem jutnánk dűlőre. Itt nincs olyan, hogy valamelyik mindenkinek jobb. Minden egyes embernek meg van a saját véleménye, ami meghatározza a jellemét és attól függ, hogy ki melyik pártal szimpatizál, általánosságban véve. Számomra szimpatikusabb a liberalista, Európa-párti, progresszív felfogás. Értékelem az őszínteséget a politikában (amiből Magyarországon nincs sok), ahogy a sajtószabadságot is (aminek a helyzete Magyarországon szintén aggasztó).

Nem mondom, hogy az országgal van baj, még azt sem, hogy a kormánypártok ideológiájával. Sokkal inkább a kormánypártok hozzáállásával és a ideológiájuk gyakorlatba ültetésének milyenségével van problémám. Az ellenzék sem sokkal jobb, de ebben a helyzetben, szerintem Magyarország jövőjét és a magyar emberek életét is jobb irányba terelné az a felfogás, amit az ellenzék képvisel.

Lehet, hogy külhoni fiatalként laikus vagyok a magyar politikát illetően, sőt melegként leeht, hogy kissé elfogult is, de azért leírtam a véleményem. Ezzel lehet egyet érteni, vagy sem, nem oszt, nem szoroz. Sok sikert kívánok a Fodesz-KDNPnek is és az Ellenzéki Összefogásnak is, ahogy nyilván a többi indulónak is (bár a radikális pártok szerintem társadalmilag fenyegetést jelentenek és rengeteg ellentétet, viszályt szűlnek, úgyhogy nekik kevésbé szurkolok :D). Ha a Fidesz nyer, lehet kissé elszomorodom, ám túl nagy hatása úgy sem lesz és még mindig a legfontosabb a demokrácia, amit szerencsére Magyarországon már elég régóta, relatív stabilan sikerül fenntartani.

2021. júl. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%

Még nem döntöttem el, esélyesek a Fidesz, az MHM, a kétfarkú kutya, ha rossz kedven lesz, sőt, már az is megfordult a fejemben, hogy a Munkáspártra szavazok, bár régen utáltam azt a rendszert, de ezek már nem ugyanazok.

Az is lehet, hogy nem szavazok, mert az ellenzéki összefogás számomra fából vaskarika, arra biztosan nem, mert lenne ugyan köztük szimpatikus, de így együtt nekem nem frankó, működésképtelennek tartom őket összezagyválva.

Van még idő addig, lehet, hogy változik a véleményem, majd meglátjuk, nekem nem ez a legfőbb gondom jelenleg.

2021. júl. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Csak a Fidesz.
2021. júl. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Átlátszó troll kérdés Fidesz szavazók lejáratására. Mondom ezt ellenzékiként.
2021. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%
Fidesz
2021. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!