Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az oldal ez ilyen gyűjtőhel...

Ez az oldal ez ilyen gyűjtőhelye az orbánfóbiásoknak?

Figyelt kérdés
Csak mert ha a politika rovatot végigpörgeti az ember röhejesebbnél röhejesebb konteókat lehet olvasni kérdésnek álcázott uszítások formájában? Pl ilyeneket hogy Kína irányítja orbánon keresztül az országot és hasonlók. Ezeknek az embereknek mi baja van? Nem gondolják hogy ezzel a saját táboruknak többet ártanak?

#orbánfóbiások
2021. júl. 12. 07:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező, a választ megkaptad.

Egy kiegészítés, darabra nem biztos, hogy orbánfóbiásból van több - csak lehet hogy több néven futnak és többször kommentelnek. Ha a válaszok arányát nézzük, akkor igen, sokkal több itt az orbánfóbiás, mint azok akik másképpen állnak a dolgokhoz akár ellenzékiek, akár kormánypártiak, akár egyik oldalon se állnak.

2021. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
Hát, a válaszokból is láthatod, hogy igen. Külön elmeroggyant csoport a krupmlifixáltak, akik mindent a krumpliból vezetnek le.
2021. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%
igazad, van kérdező!
2021. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
12 Ez jó volt :D:D
2021. júl. 12. 10:26
 15/23 anonim ***** válasza:
30%
Nemcsak ez az oldal, hanem az egész internet. A valóságban nincsenek ilyen sokan, de a szélsőségesek mindig hangosabbak.
2021. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15

Szerintem is így lehet. Munkahelyen pl senkit nem hallok aki balos lenne, iskolában sem hallottam annak idején, és haverok között sincsenek. szóval fura hogy itt meg ennyi. lehet ezek ilyen életképtelenek és itt tömörülnek, hogy együtt utálhassák a normális embereket meg a kormányt.

2021. júl. 12. 16:57
 17/23 anonim ***** válasza:
10%

Aki engem lepontoz, az egy b*zi Orbánfóbiás köcsög.

Elnézést a szép szavakért, de már kikívánkozott.

2021. júl. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
10%

Gyertek lepontozók! Hadd lám mennyi köcsög van itt!


Gyerekmolesztáló fsszopók!

2021. júl. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
10%
Álmodom, vagy tényleg pénzen megvásárolt hülyevilág van? Beteg állatok! Ne lepődj és ne botránkozz meg. Az előző két válaszoló is én voltam. 🍺🍺🥴
2021. júl. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19%

"Ez az oldal ez ilyen gyűjtőhelye az orbánfóbiásoknak?"


Igen, gyakran cenzúrázva de azért találsz magyar hangokat itt is.

2021. júl. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!