Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány miért nem...

A magyar kormány miért nem kapta meg az uniótol a 2500 milliárd forintot?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 17:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

Mert a kormánynak kellene, nem Magyarországnak.


Ezzel szerintem mindent elmondtam.

2021. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Megkapja majd végül, csak még tologatják a papírokat.
2021. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Mert Lőrinc rosszul adta meg a számlaszámát és nem tudják átutalni neki.
2021. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

#1, #2-nek:


Eddig von Leyenéknek nem volt semmi konkrét támadási pontja Orbánnal szemben amit szankcionálhattak volna, de már mindenkinek nagyon tele volt a t'ke vele!


Most végre a pedofil-törvényen keresztül fogást vettek rajta, és ha jól sejtem, most "kinyírják".


Orbánnak egyetlen esélye volna hogy megússza, az hogy visszavonja a törvényt. De én már ismerem annyira hogy ezt még véletlenül sem fogja meglépni, és ezt az EU is tudja. Ezért is emlegetik fel Orbánnak, hogy ha nem tetszik a rendszer, akkor ki is lehet lépni az EU-ból.


Ha a csúti cigó nem hátrál meg, akkor a pénzek megvonása után a kizárásunk kérdése fog napirendre kerülni. Majd követik szépen az Orbáni retorikát. Nem lehet Magyarországot kizárni? Akkor közfelkiáltással módosítjuk a szabályokat, és máris lehet.

2021. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
4: nem érted az EU szabályait, semmi nem működik úgy, ahogy te elképzeled.
2021. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

17:58: ez még csak a kezdet. Szerintem be van készítve már néhány Szájer- illetve Borkai kaliberű balhé is.

De a bulgáriai példa is intő jel lehetne a Fidesz számára. Bidenék keményen odatapostak. És mivel Szijártó volt olyan okos, hogy személyesen Biden családjába szálljon bele, alighanem viselni fogják a következményeket.

2021. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

4, #6-nak:


Hát az volt az igazi öngyilkosság!


Biden amúgy sem csípte a búrájukat, erre még rátettek egy-két lapáttal?


Ha az EU két tűz közé kerül, (oda fog, ha még nem került oda) akkor vajon Orbán pártját fogják fogni Biden-nel szemben, vagy fordítva?


Gyakorlatilag az egész EU, és Biden-ék is Orbánék fejére vadásznak!


Remélem jól céloznak! XD

2021. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
6: Nos, Szájer meg Borkai után a Fidesz népszerűbb, mint a moslékkoalíció összes pártja együtt. Magyarországon szexügyekkel nem lehet választást befolyásolni, pláne ilyen másodvonalbeli figuráknál.
2021. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

#7, #8-nak:


Jó lenne ha a fidesznyikek észrevennék végre, hogy rajtuk kívül senkit nem izgat már a statisztikai, és közvélemény-kutatási hazugságaik.


Ismételgessétek nyugodtan, attól talán igazzá válik. XD

2021. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
9: ja, kb 15 éve nem hisztek el semmilyen kutatást, aztán mindig pofára estek. Ez nem az én problémám. :)
2021. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!