Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fog itthon berobbani a...

Mikor fog itthon berobbani a 4.hullám,mikor jönnek a lezárások?

Figyelt kérdés
Esélyes, hogy mindenki korlátozva lesz vagy csak az oltatlanok?

2021. júl. 12. 23:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Remélem, erre már nem kerül sor.

Ha mégis, akkor már kicsit sem lesz feltűnő, hogy irányítás is van erőteljesen az egészben. Mondom ezt úgy, hogy beoltattam magam (ráadásul magamtól, nem is az elvárások miatt), és nem is tagadtam soha a vírust, mert valóban veszélyes lehet, de ha sorba jönnek az x-edik korlátozások, hosszú távon sokkal kártékonyabb lesz sok minden más, mint maga a vírus (ágazatok, szolgáltatások hanyatlása, munkahelyek megszűnése, emberi kapcsolatok gyengülése stb.).

2021. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
2021.08.17 22:41
2021. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Miből gondolod, hogy itt jósok, jövőbelátók és kuruzslók lesik minden gondolatodat?

Igen esélyes, nagy az emberi tudatlanság, ennél csak az emberi hülyeség nagyobb. És a politikus is azt nézi, melyikből van több, annak a gondolatát lesi, annak a szavazatára ácsingózik, eszerint hozza szabályait. A hatalom igézete sokkal nagyobb úr mindenféle gazdasági hanyatlásnál, halálnál és járványnál. Ezekről ugyanis az emberek elhiszik a mesét, hogy "nem tehettünk semmit". De igen! Csak a szakmára és nem a szavazatra kéne figyelni. A tömeg meg lesi, mikor oldják a korlátozást, mert az kézelfogható, a vírus meg nem. Ésszel cselekedni sokkal nehezebb, mint hülyén viselkedni, hiába látják a hátrányait.


Szóval lesz negyedik, mértéke meg fog felelni az emberi hülyeségnek. És ha az elég nagy (miért ne?) akkor lesz ötödik meg hatodik meg többi, amit a nagy többség nem hisz el. Éppen ezért lesz. Beszéljünk ezekről egy év múlva.

2021. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%
Szeptemberben jön a delta variáns. Mondjuk én home office -ba vagyok, engem nem érdekel a gazdaság helyzete.
2021. júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
sztem is lesz 5. és 6. és nem értek egyet vele, hogy nem lesz olyan erős,mint a 3. hullám, ezt sztem nem lehet tudni...
2021. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%

Az oltási igazolvány egy nagy baromság. Pont a lényegre nem jó, vagyis hogy a védettséget hitelesen igazolja.

Valószínűleg lesz még hullám, és korlátozások is, de szerintem az Orbán-kormány nem ismeri be az oltási igazolványának a bénaságát, így tarják magukat továbbra is ahhoz.


Tovább kellene oltani és újraoltani is.

2021. júl. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Szeptember 15-re már előjegyezte az Orbán kormány, a katonákat akkora rendelte össze. A járványok korát tervezi ha esetleg a covid teljes unalomba fullad akkor egy másik vírust avatnak és kezdődik minden előlről.
2021. júl. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 molnarmarcell21 ***** válasza:
24%
Már múlt héten elkezdődött a negyedik hullám, hiszen emelkednek a számok.
2021. júl. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Szeptemberre van betervezve.
2021. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
jaj, a varázsgömböm fent van a padláson. Most nincs kedvem megkeresni.
2021. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!